• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
DRHNUTÍ KDESI V MOT.ČÁSTI
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
SCULLY
Monday 24 January 2005 - 10:49:10
Host
&| a jeątě jeden problém. Při rozjezdu na jedna a vytočení kol na plno do leva (pouze při prudąí akceleraci) mi kdesi cosi jakoby drhe. Je to tak sekundu(při záběru kol) pak to přestane a je to ok. nemůľe to třeba být homo kloub na poloose, nebo mi motor neudrľí v silentblokách a jde mi do strany? nebo převodovka?
SCULLY
Tuesday 25 January 2005 - 11:00:09
Host
Teda je to opravdu docela hlasitý dneska mi to přiąlo jako kdyľ tam někdo chroupe ľelezo kurňa. Zajímavý je ľe to funguje pouze při levém rejdu. asi začnu jezdit jenom do prava.
riwal
Tuesday 25 January 2005 - 13:21:56
Host
Zkontroluj prachovky na homokinetických kloubech, pokud bude nějaká prasklá - tak je to téměř jistě ono - dostala se tam voda a bordel a klub je v prdeli.
benji
Tuesday 25 January 2005 - 15:59:44
Host
To znám, projev přesně stejný - volant doleva a pod plynem cyklické drhnutí. Je to vnějąí homokinetický kloub pravého kola, příčinu popsal riwal. Cena kloubu okolo 9tis u Opla, do 4tis druhovýroba (stačí). Cena za práci - těľko říct, je to práce tak na 2 hodiny, mně to opravil Andrej, ale má toho moc. Bacha na jednu věc - existuje spousta druhů kloubů podle motoru, pro mě Andrej koupil přesně na 2.2DTi a po rozebrání jsme zjistili, ľe je úplně jiný, takľe starý zpátky a shánění jiného!
NIO
Tuesday 25 January 2005 - 18:53:02
Host
benji napsal ...
To znám, projev přesně stejný - volant doleva a pod plynem cyklické drhnutí. Je to vnějąí homokinetický kloub pravého kola, příčinu popsal riwal. Cena kloubu okolo 9tis u Opla, do 4tis druhovýroba (stačí). Cena za práci - těľko říct, je to práce tak na 2 hodiny, mně to opravil Andrej, ale má toho moc. Bacha na jednu věc - existuje spousta druhů kloubů podle motoru, pro mě Andrej koupil přesně na 2.2DTi a po rozebrání jsme zjistili, ľe je úplně jiný, takľe starý zpátky a shánění jiného!


jj vsak to dalo shaneni, po vsech certech ten tvuj kloub.
benji
Wednesday 26 January 2005 - 09:38:43
Host
2 NIO: Vím od Andreje, ľes byl zainteresován a dodatečně děkuju. Nakonec to Andrej sehnal z nějaké bouračky.
SCULLY
Monday 31 January 2005 - 21:17:52
Host
Tak jsem sundal obě poloosy &|ale jak jste mi radily tak jsem měl vazelínu u levé vnějąí prachovky ne u té pravé. Hmm a nic váľného to nebylo jen povolená stahovačka. Pro jistotu jsem to celé sundal, očistil, zkontroloval a znovu namazal. Teď to mám na autě ale jeątě jsem to nezkouąel. Dám vědět.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3431 sec,0.2895 z toho dotazů.