• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
UTAŽENÍ ŘEMENE A ALTERNÁTOR
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
SCULLY
Monday 24 January 2005 - 10:39:47
Host
Ahoj vąichni vespolek. víte někdo jak u astry g 2.0di utáhnout řemen, jestli to jde. Zatím co jsem tak koukal (po tmě) ľádný utahovátko jsem nenaąel. svisotá mi totiľ v motoru vypadá to na altík ale nejdříve chci zkusit utáhnout ten řemen. Je tam kolem toho hodně málo místa.

2.kdyľ uľ budu muset vyndavat altík máte na to nějaký fígl je tam docela problém strčit klíče? díky
NIO
Monday 24 January 2005 - 19:23:39
Host
dotahnout nijak, je tam samonapinaci kladka. jedine vyndat remen a dat novej aby byl zas puvodni delky a kladka napinala v tech mezich co ma
SCULLY
Tuesday 25 January 2005 - 10:52:52
Host
Díky NIO, ale poraď jak mám tedy vyndat ten řemen. Jeątě jsen na to moc nekoukal ale zběľně tam ľadný ąrouby nejsou vidět. Nebo mám uvolnit altík a řemen pak z něho sundat a pak to půjde samo . To sem ale spisovatel
NIO
Tuesday 25 January 2005 - 19:00:23
Host
SCULLY212.158.129.46 napsal ...
Díky NIO, ale poraď jak mám tedy vyndat ten řemen. Jeątě jsen na to moc nekoukal ale zběľně tam ľadný ąrouby nejsou vidět. Nebo mám uvolnit altík a řemen pak z něho sundat a pak to půjde samo . To sem ale spisovatel


nasad na napinaci kladku klic asi 15 a zkus jakoby dotahnout jeji stredovy sroub a tim se povoli cela paka a povoli remen
SCULLY
Wednesday 26 January 2005 - 22:55:28
Host
Tak dnes jsem sundaval ten řemen, teda pánové to je porod. ®ádnou patnáctku jsem tam nenaąel jsou tam akorát vąude torxi. Tak jsem sundal kolo, odendal plast podběhu, odmontoval ten samoątel. Takľe mi povolil řemen a jsem zvědav jak ho tam budu rvát nazpátek.
2. Altík to je taky pohoda, vąude málo místa rozdělat půlku motoru a je venku.
kdyz mi to vyjde dám sem nějaký fotky té rozdělávky pro ostatní co si chtějí hrát.
Zítra ho tam namontuju zpět a kouknu se na ten homokyn. kloub nějak mi asi skřípe. Je to celý oblitý vazelínou. (já taky) tak zatim
NIO
Thursday 27 January 2005 - 19:06:55
Host
tak mas uz novejsi uchyceni. kazdopadne kdyz nasadis na torx klic a pomalu dotahujes tak se napinak povoluje
benji
Friday 28 January 2005 - 08:58:35
Host
Jestli máą ten kloub oblitý vazelínou, tak si rovnou seľen nový, neľ se do toho začneą vrtat. Je v prd*li, musíą ho vyměnit.
SCULLY
Monday 31 January 2005 - 21:35:18
Host
Tak jsem na to konečně přiąel. Altík jsem měl venku komplet zborka rozborka, vyčistit namazat(loľiska byly úplně vyschlí jinak byly ok) a dát nazpět. Daląí věc je tam nasadit ten řemen nazpátek. Ale chce to cvik a jde to jako po másle. První zkouąka - po nastartování mi trochu poblikávalo podsvícení přístrojů ale po chvíli se to uklidnilo a snad je to ok. Dík NIO a ostatní _love
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1800 sec,0.1441 z toho dotazů.