• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
SKŘÍNKA ZAPALOVÁNÍ
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Malda
Friday 18 August 2006 - 08:46:57 Citovat
Host
Dík moc za návod Hned se na to vrhnu
Ascona
Monday 02 October 2006 - 11:14:20 Citovat
Host
Me se stala stejna vec, nejde mi nekdy s klickem otocit v zapalovani vubec, takze jsem si poridila novy klicek, to nepomohlo, takze to vypada, ze je vadny zamek v zapalovani. Pise se tady o vystrikani zamku WD40, ale v jinych vlaknech ze se to nedoporucuje, ze se pak usazuji necistoty v zamku a podobne a nekdo to tady vyzkousel a neotocil klickem v zapalovani vubec. Takze mate to nekdo vyzkouseno? Muzu se do toho bezpecne pustit? Rada bych pak dojela aspon na vrakac pro novy zamek
Ascona
Wednesday 04 October 2006 - 17:03:25 Citovat
Host
NO skvele, dekuji vsem co psali strikat WD40 do zamku u zapalovani....Zrovna jsem ho tam nastrikala a zamkem uz nejde otocit Nemate , pliiiiz, nahodou nejaky napad co ted s tim????? Jinak neodjedu
Dekuji
Ascona
Wednesday 04 October 2006 - 17:58:26 Citovat
Host
Vsem dekuji, tolik rad jsem ani necekala
Jen pro ostatni ctenare tohoto vlakna.....
Odesly mi stavitka a jestli ma WD40 na to vliv netusim, ale prozatim zamek celkem tocil, po WD uz nee
smajsdalf
Sunday 30 June 2013 - 18:23:57 Citovat
Host
Mel jsem podobnej problem nekdy nesel otocit a kdyz jsem ho promazal nesel uz vubec. Musel jsem ho proplachnou redidlem nebo @technickym benzinem dokud jsem nepootocil do prvni polohy. Potom jsem zamek vyndal a zbrousil jsem takovy ty platy co zapadavaji do klicku a zamek potom slapal jako novej

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1582 sec,0.1269 z toho dotazů.