• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vyleštění nepatrného šrábance
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
maniac
Thursday 27 July 2006 - 10:57:24 Citovat
Host
čus ženská se mi otřela o zadní pravé dveře. zůstal tam její nárazník, to jsem dostal dolů nějakým ředidlem, ale zůstaly tam nepatrné škrábance, stříkat to nemá cenu myslím, ale určitě by to něčím šlo vyleštit poraďte co a kde to sehnat? díky za rady
Lib
Thursday 27 July 2006 - 10:59:35 Citovat
Host
Tempo, za mrzký peníz hodně užitku
maniac
Thursday 27 July 2006 - 11:20:03 Citovat
Host
víš když se mi to stalo tak jsem jel k jednomu známému a ten mi to trochu vyleštil měl nějaký přípravek od firmy 3M nebo jak se to jmenovalo nejdříve to leštil jemným a pak zkusil ještě hrubý... no a pak říkal, že by bylo nejlepší to zkusit né ručně ale mechanicky nějakou mašinkou..... takže nevím jestli to tempo pomůže.... a mají ho u benzínky?
Lib
Thursday 27 July 2006 - 11:27:40 Citovat
Host
3M je samo profi ale za profi peníze a v profi balení (tj jen velká) U benzinek možná ne, tam vedou jen zahraniční sortiment, spíš některá mototechna nebo hyper/supermarket (globus, makro) by moh. Btw tak za tim známym jeď i teď ne

[ Upraveno Thursday 27 July 2006 - 11:28:36 ]
Martas
Thursday 27 July 2006 - 11:41:43 Citovat
Host
Tempo maji obvykle i v bezne drogerii.
maniac
Thursday 27 July 2006 - 11:44:51 Citovat
Host
pojedu tem potřebuji něco nastříkat ale chtěl jsem to zkusit sám vyleštit před tím než tam pojedu víš.... říkal že to 3M stojí jedna butila i 1200kč to je děs..
Václav GT
Thursday 27 July 2006 - 11:50:13 Citovat
Host
Jasně, v drogerii Odkaz[0]=3&x[1]=3 . Ty pasty od 3M dělají v litrových lahvích a stojí kolem jedné tisícovky (jak psal již Lib).
Václav GT
Thursday 27 July 2006 - 11:56:32 Citovat
Host
Tady máš popis práce s leštícími kotouči Odkaz
je otázkou, když je to malé odření, zda to stojí za tu námahu (mně by to tedy nestálo za to)
Yper
Thursday 27 July 2006 - 11:58:04 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Prodávají ho ve třech hrubostech za oněch 1200,-Kč!
Oživení laku, na středně zašký lak a na hodně zašlý lak s drobnými škrábanci!
K tomu je třeba ještě brusný (tvrdý) molitanový kotouč za 360 kč
a pak ještě leštící měkký molitanový kotouč za 240,-Kč a mašinku na broušení - používá se flexa, ale to je zvěrstvo, protože s tou se neudrží správný sklon a pak to vypadá jako nerozleštěná levná leštěnka.
Jo ještě gumový kotouč, na který se přichycují oba leštící kotouče pomocí suchého zipu.
Bez těchto přípravků se do toho nepouštěj, protože jinak správného výsledku nedocílíš! Nikdy!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2027 sec,0.1555 z toho dotazů.