• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
převodovka olej netěsnost
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martin
Thursday 10 August 2006 - 16:01:00 Citovat
Host
A když uniká u X16XEL olej pod spodním víkem převodovky co s tím??Za noc malá loužička (pár kapek pod autem).A na kolik to tak přijde a jak je to náročné?Díky
Martas
Thursday 10 August 2006 - 16:10:23 Citovat
Host
Martin napsal ...

A když uniká u X16XEL olej pod spodním víkem převodovky co s tím??Za noc malá loužička (pár kapek pod autem).A na kolik to tak přijde a jak je to náročné?Díky


Tam by melo byt papirove nebo korkove tesneni za par korun ...

Ale utika to urcite pod deklikem ? Ten se bezne nesundava ....

[ Upraveno Thursday 10 August 2006 - 16:15:13 ]
Martin
Wednesday 16 August 2006 - 20:41:09 Citovat
Host
No, asi jsem se špatně vyjádřil...Kapku oleje se tvoří zřejmě na takovém tom spojení zřejmě motoru a převodovky vpravo od olejové vany(nejnižší místo motoru)...Zkoušel jsem to utěsnit takovým tmelem na tepelně namáhané součástky,drželo to asi dva dny a pak opět...Nejde to něčím utěsnit? Marťas díky, nemám moc možností na net, proto to zpoždění....Jinak opravit to důkladně obnáší co a kolik???:-)
Martas
Wednesday 16 August 2006 - 20:52:22 Citovat
Host
Martin napsal ...

No, asi jsem se špatně vyjádřil...Kapku oleje se tvoří zřejmě na takovém tom spojení zřejmě motoru a převodovky vpravo od olejové vany(nejnižší místo motoru)...Zkoušel jsem to utěsnit takovým tmelem na tepelně namáhané součástky,drželo to asi dva dny a pak opět...Nejde to něčím utěsnit? Marťas díky, nemám moc možností na net, proto to zpoždění....Jinak opravit to důkladně obnáší co a kolik???:-)


V tom pripade by to mohl byt simering na motoru nebo na prevodovce ....
Obnasi to predevsim praci diky ramu ktery ma Astra a Vectra pod motorem.
Martin
Wednesday 16 August 2006 - 21:00:33 Citovat
Host
Díky a poslední věc, když mi to bude dělat mechanik ke kterému to dávám, tak kolik je tak reálná cena této opravy odhadem? Práce plus díly...?
Martas
Wednesday 16 August 2006 - 21:13:39 Citovat
Host
Martin napsal ...

Díky a poslední věc, když mi to bude dělat mechanik ke kterému to dávám, tak kolik je tak reálná cena této opravy odhadem? Práce plus díly...?


Pokud je to "jen" gufero na motoru tak material par stovek ale musi ven prevodovka a spojka a to uz zabere par hodin prace ....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2039 sec,0.1749 z toho dotazů.