• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zamek od kufru-sedan
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ascona
Thursday 20 July 2006 - 05:06:45 Citovat
Host
Mam mensi dotaz. Vectru jsem vcera prebrala ze servisu po bouracce, kdy jsem mela narazeny zadni blatnik, posunute dvere od kufru tak, ze sly spatne dovirat a byla v nich mezera, zlomeny sloupek pod naraznikem, zdeformovanou vanu na rezervu a samozrejme nejaky ten skrabanec...Vse je opraveno a nad ramec nejaka ta koroze co Vectrusce neslusela _; Ale kdyz mi ten servisman predaval Vectru, tak u kufru jsem docela cucela, protoze pred bourackou mi sly dvere zavrit lehce, zavirani si jemne dosedlo a bylo zavreno, ted musim opravdu poradne trisknout, dvere jsou sice srovnane, ale tohle mi celkem vadi. Ten chlapik mi rikal, ze mi tam dal nove tesneni, takze to jde ztuha, ale nedokazu vam popsat jak moc to jde tezko, ale prijde mi, ze nikdo nemuze prece takhle s dverma triskat....Absolutne bych je nezavrela kdyby dvere dolehaly na zamek a zatlacila bych je dolu, musim je vzdycky hodne otevrit a ze vzduchu trisknout.Cili moje otazka zni, jestli mate nekdo podobne zkusenosti a jestli mate nekdo vubec kufr, ktery by vam sel tak tezko zavrit, popr. jestli si myslite, ze to mam reklamovat, protoze ja si myslim, ze tim ten zamek poradne trpi

Druha vec, to uz jen okrajove, je ta, ze jsem mu predala Vectru s tachometrem cca 158 tis. najeto, a to uz jsem i pridala, protoze to nevim uplne presne....Auto mi predal s 160.800!!!!! Odpojoval baterii, takze bylo auto bez proudu, takze nevim, jestli tam mohlo dojit k posunuti mereni na tachometru nebo si proste nekam s Vectruskou vyjel...Nedala jsem za tu opravdu ani korunu, slo to cele z pojistky viníka, ale stve me to, uz tak ma najeto hodne a ted tohle

Diky


[ Upraveno Thursday 20 July 2006 - 05:16:51 ]
Lib
Thursday 20 July 2006 - 07:02:44 Citovat
Host
tak je zkus zavírat tak, že se o ně víc opřeš v koncové fázi zavírání, mě to tak funguje doce dobře Teda potichu ... relativně. Ale rozhodně to dá menší prdu jak při rozmachu. Jinak by to šlo určitě seřídit. Řikáš, že víko lícuje, tak bude asi pohlej zámek nebo očko. Zkusil bych to očko, poklepovou metodou Taky to aktuálně řešim todleto a taky jsme to "seřídili" hnutím očka. Aby to šlo alespň zavřít
prťka
Thursday 20 July 2006 - 08:03:04 Citovat
Host
Chce ten zámek poštelovat pokud ještě jde
Ascona
Thursday 20 July 2006 - 10:57:34 Citovat
Host
To mi chcete rict, ze to byl takovy patlal, aby nesesteloval nejake blbe ocko v zamku tomu se mi nechce verit.........fakt to neni tim novym tesnenim?
prťka
Thursday 20 July 2006 - 11:09:12 Citovat
Host
Nikdy jsem to nedělal na kufru..jen u karavanu...tam se to šteluje očkem....u sedanu se to očkem štelovat nemůže...spíš posunout zámek dolů...musí to jít nějak štelovat...nemám tu auto..jsem na kole žena jela s klukama na Grůň...jinak bych se ti nahned podíval...ale bohužel...z hlavy to 100% nevím...ale musí to jít štelovat
Ascona
Thursday 20 July 2006 - 11:17:41 Citovat
Host
ten zamek byl vlastne cely posunuty tim narazem, spatne se mi zaviraly dvere, ty protikusy byly uplne sikmo (nesly do sebe), ale ted je to srovnane, ale jde to ztuha, nezda se mi to, podle me si odrovnam ten zamek driv nez reknu SVEC....
Yper
Thursday 20 July 2006 - 11:28:37 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No, pokud dostane auto prdu na zadek, tak průměrný klempíř už to nikdy nedá dohromady tak, aby to fungovalo jako dřív.
Samozřejmě, že pokud se tam dá nová guma, tak ta víc pruží a s víkem kufru se musí víc bouchat!
Nicméně tam určitě nebude úplně všechnosedět jak má, ale zámek jde poštelovat. Přesně se to dá zjistit tak, že sklopáš zadní sedáky, lehneš si do kufru, v ruce baterku a pomalu zavírat, aby se zjistilo, jak víko přiléhá na okraje kufru a zda zámky sedí přesně proti sobě.
Zámky musí jít doštelovat - jak samice, tak samec!
Podle mne nejsou proti sobě přesně ve svislé ose.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Ascona
Thursday 20 July 2006 - 11:32:43 Citovat
Host
2 Yper: diky, presne neco takoveho jsem chtela slyset.......nezda se mi, ze by byl az takove jelito, ze by to uplne odflakl, me se na prvni pohled zda, ze ty zamky sedi naprosto dobre, ale vyzkousim jeste "lehaci" metodu a podivam se na to....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2318 sec,0.1793 z toho dotazů.