• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Rachot při řazení!!!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
B.F.G.
Sunday 09 July 2006 - 19:47:35 Citovat
Host
Zdravim, mam Astru G 1.4, starou 3 roky, najeto klidnym tempem 45tKm. Jedu z kopce 140, vyřazeno dyl jak minutu. Seslapnu spojku, chci zaradit 5ku a CHHRRst, zaradim, ale spocitam "zuby". Stava se to i kdyz zaradim pri max. otackach. PLZ HELP! (tzn. nepiste mi ze oprava bude stat 50tacu __; )
Brouček
Sunday 09 July 2006 - 20:03:31 Citovat
Host
Z kopce 140 na vyhozenou ?lola a pak nejde zařadit.Nechtěl bych tě potkat pod kopcem.
A řadit při úměrných otáčkách k dané rychlosti.Musíš srovnat otáčky předlohové řídele s otáčkama motoru.
B.F.G.
Monday 10 July 2006 - 15:17:25 Citovat
Host
No nevim jak ty, ale kdyz jedu napr. z Liberce na Turnov tak proste v jednom miste vyradim a jedu asi 3 km na neutral. Driv to nedelalo nic spatneho. Nepotrebuju poradit jak mam jezdit, potrebuju poradit proc dela prevodovka to co dela. To muzu zrovna zajit do "autorizovaneho servisu" a nechat si to tam na 5ty pokus spravit za 100tacu.
dada
Monday 10 July 2006 - 16:04:06 Citovat
Host
asi spojka blbě vystavuje, v jakém je stavu? já mám na Gčku najeto asi 110000 a začíná být zralá
Václav GT
Monday 10 July 2006 - 16:23:18 Citovat
Host
No buď špatně vystavuje spojka, anebo jsou špatné synchronizační kroužky v převodovce. Máš tam dost oleje?
(já osobně, pokud je ta spojka dobrá, bych dal před zařazením meziplyn.)
B.F.G.
Monday 10 July 2006 - 17:22:03 Citovat
Host
Spojka je podle mne uplne OK, a navic to dela pouze na 5ku, na jiny prevod ne. Myslel jsem ze to dela jen kdyz to vytacim a rychle radim tzn. blbje seslapnu spojku, nebo to jeste neni sesynchronizovane, jenze to dela i po delsim vyrazeni. Nejsem odbornik pez auta ale spis je ot teda neco v prevodovce ne?
Václav GT
Monday 10 July 2006 - 18:06:40 Citovat
Host
To vypadá na špatný synchron na pátém stupni. Při řazení z neutrálu na pětku (pod tím kopcem) dej meziplyn, při řazení ze čtyřky na pětku dvakrát vyšlápni spojku. Pokud by ti úprava jízdního stylu nevyhovovala, tak pak jedině rozebrat převodovku a opravit ....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2188 sec,0.1661 z toho dotazů.