• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
120000 prohlidka u 1.7 DTI
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Fox
Thursday 20 January 2005 - 10:57:57
Host
Ahoj oplaci, vim ze uz to tu bude asi do nekonecna omilane tema, ale vetsina lidi zde ma astry benziny a tak bych se chtel ujistit zdali mam v pameti vse co by se u 1,7 melo po 120 vymenit, takze na me budte hodny . Krome klasiky jako je palivac, vzduchac a olej, bych mel asi nechat vymenit rozvodovy remeny (myslim ze jsou tam dva), cepy asi taky, rano mne posledni dobou blbne startovani, vzdy nastartuju az na druhej pokus, takze asi svicky (poddotaz: Musi se menit rovnou vsechny 4 a nebo se da zjistit napeti a vymenit jen ty ktere budou slabe?). Taky by mne zajimalo jak poznam ze jsou spatny silentboky a tlumice ... tak to je asi tak vse co mne napada ..tak se mne tak zad, ze to vypada tak na takovou 10000 kc pri nejmensim. Diky za rekace Petr
NIO
Thursday 20 January 2005 - 17:57:16
Host
tak postupne: to co jsi vyjmenoval sed
akorat remen je jeden a meni se podle toho jak kdo na to ma. Ja a vetsina doporucuje po 90tisi¨cich km
ssvicka se da zmerit, nejlepe vyndat a kouknout. Kazdopadne je neni od veci si nechat auto projet na diagnostice
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1760 sec,0.1406 z toho dotazů.