• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Protahnuti napajeni z baterie pro zesilovač
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Roman
Friday 23 June 2006 - 16:57:47 Citovat
Host
Ahojte, prosim Vas o radu jestli jste tak jiz nekdo delali, jakym zpusobem a kudy nejlepe vest kabeloaz pro zesilovac ???na baterii dam pod matici svorku ale nevim presne kudy , spis jestli musim vytahnout palubovku nebo stacinejak protahnout spodem:( prijde mi to dovnitr z motoru hrozna dalka:( tak poradte, anebo lze napojit na nejaky hlavni privod v aute???jako zem mi bylo doporuceno uzemnit pod pas zadni , aspon se to zepredu nemusi tak daleko tahat.....tak poradte prosim!diky moc
qpc
Friday 23 June 2006 - 17:53:38 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Roman napsal ...

Ahojte, prosim Vas o radu jestli jste tak jiz nekdo delali, jakym zpusobem a kudy nejlepe vest kabeloaz pro zesilovac ???na baterii dam pod matici svorku ale nevim presne kudy , spis jestli musim vytahnout palubovku nebo stacinejak protahnout spodem:( prijde mi to dovnitr z motoru hrozna dalka:( tak poradte, anebo lze napojit na nejaky hlavni privod v aute???jako zem mi bylo doporuceno uzemnit pod pas zadni , aspon se to zepredu nemusi tak daleko tahat.....tak poradte prosim!diky moc


od baterky plusovej kabel,na něj dej adekvátní pojistkové pouzdro,pak to protáhni kabelovou průchodkou v mtorové přepážce a pod prahem se to táhne až do kufru..


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Friday 23 June 2006 - 18:06:02 Citovat
Host
ta kabelova pruchodka , kdyz to protahnu kudy dosahnu na ten protazeny kabel z vnitruku auta?????zespoda pod pedalama??nebo musim si pomoct nejak jinak???jinak tak to mam v planu odkrytovat a po leve strane podel prahu tahnout az do kufru .....
takze prosim jak presne?
Anonymní
Friday 23 June 2006 - 18:06:04 Citovat
Host
ta kabelova pruchodka , kdyz to protahnu kudy dosahnu na ten protazeny kabel z vnitruku auta?????zespoda pod pedalama??nebo musim si pomoct nejak jinak???jinak tak to mam v planu odkrytovat a po leve strane podel prahu tahnout az do kufru .....
takze prosim jak presne?
Anonymní
Wednesday 28 June 2006 - 17:34:49 Citovat
Host
nějaká jiná možnost není???připevnit ten kabel případně zespodu nekde na hlvaní přívod v pojistkové skříni???přijde mi nemyslitelné ten kabel tam dostat přes tu průchodku
Martas
Wednesday 28 June 2006 - 17:47:46 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

nějaká jiná možnost není???připevnit ten kabel případně zespodu nekde na hlvaní přívod v pojistkové skříni???přijde mi nemyslitelné ten kabel tam dostat přes tu průchodku



Zeptal jsi se jak a kudy to protahnout, bylo ti odpovezeno a ty zkoumas proc zrovna takhle. Tak se neptej, natahni si to podle svyho treba vnejskem auta.
Jen pro info, obvykle se na ten kabel dava extra pojistka jeste v motorovym prostoru a ten kabel je potreba aby diky velkemu proudu mel velkej prurez (bezne se pouziva o prumeru 6mm).
Anonymní
Wednesday 28 June 2006 - 20:00:07 Citovat
Host
ok vidis 6 mm a ten proud to me nenapadlo:( to je pravda ze ta baterka tomu asi da na prdel....jo dam tam 6mm a pojistku vne motoru...diky za radu!
Anonymní
Thursday 29 June 2006 - 07:26:02 Citovat
Host
Jeste jeden dotaz, kdyz pouzivam zesilovac kterej ma 150W sin 300hudebni (digital monoblock JBL) nema extra vykon ale hraje krasne , myslis ze musim pouzit 6mmkabel nestacil by treba 2.5mm???nebo jde o to ze ta baterie tomu dava ??i kdyz myslim ze jde o to jakej vykon ma zesak a jakej kabel na to staci nebo ne?rozumime si?
Martas
Thursday 29 June 2006 - 18:13:32 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Jeste jeden dotaz, kdyz pouzivam zesilovac kterej ma 150W sin 300hudebni (digital monoblock JBL) nema extra vykon ale hraje krasne , myslis ze musim pouzit 6mmkabel nestacil by treba 2.5mm???nebo jde o to ze ta baterie tomu dava ??i kdyz myslim ze jde o to jakej vykon ma zesak a jakej kabel na to staci nebo ne?rozumime si?



Jednoducha matematika 300w pri 12 voltech je proud 25A, na 1mm ctverecny kabelu je pripustny proud 2,5A takze potrebujes kabel o prurezu minimalne 10 mm ctverecnych ale vzhledem k tomu ze se bude hrat bych dal silnejsi. A jeste drobnost, pri 12V lze na tech nejakych 5 m co ho tam budes mit uz uvazovat s nejakou ztratou ve vedeni takze na takovyto zesik je potreba i kapacitator (kratkodoby vyrovnavac napeti).
Tomin
Thursday 29 June 2006 - 20:08:37 Citovat
Host
150W sinus neni pro tebe moc vykon ? __;
"Normalni" clovek si zesik do auta namontuje proto, ze chce mit rezervu pri dynamickych spickach a kvuli kvalite. Pokud jses tedy "normalni" (nic ve lem) tak tam ten privodni drat nemusi byt ani tak dimenzovany a ani nemusis mit kapacitor (nejake kondiky jsou vzdycky i na vstupu napajeni toho zesiku).

Kdysi jsem si zesik do auta stavel. 4x100W. A kdyz jsem ho ozivoval, zjistil jsem, ze ten zdroj v zesiku neda trvalej vykon vic jak 200W. Hrozne zklamani a tak jsem navinul trafo dvojmo. Pak jsem z toho vytah pres 300W, ... No a nakonec mam ted zesik kterej stejne nikdy nemuzu vyuzit (ani nechci), protoze by mi vyletely repraky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2095 sec,0.1596 z toho dotazů.