• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
žhavící svíčky 1.7TD r.v.99
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rob
Tuesday 18 January 2005 - 09:00:18
Host
tak servis mě jako vľdy .............nemá cenu rozebírat vyměnily mi svíčky ale jenom dvě at je taky něco ne mě..prosím lze je vyměnit jednoduąe pouze vyndat a dát nový, nebo se musí přeprogramovávat comp.???? díky moc
klubo
Tuesday 18 January 2005 - 10:10:31
Host
no ľhavící svíčky se nevyměňujou vąechny ale jenom ty co sou ąpatný...a tys zaplatil 4 a dali ti 2?
Anonymous
Tuesday 18 January 2005 - 11:24:06
Host
čao klubo..tvé příspěvky jsou velmi hodnotné za coľ asi za vąechny děkuji...zapalatil jsem jen 2 a vyměnily dvě ale nezmizelo hláąení (kontrolka) kaľdopádně jsem dl vyměnit zbytek a uvidím...ta kontrolka mě dosti omezuje jede to jen do 4tis/ot..klas nouzový reľim
klubo
Tuesday 18 January 2005 - 14:31:50
Host
tak to neni svíčkama...
NIO
Tuesday 18 January 2005 - 18:41:05
Host
rob213.175.36.151 napsal ...
tak servis mě jako vľdy .............nemá cenu rozebírat vyměnily mi svíčky ale jenom dvě at je taky něco ne mě..prosím lze je vyměnit jednoduąe pouze vyndat a dát nový, nebo se musí přeprogramovávat comp.???? díky moc


Robe napis mi na mejla Email
zkusime neco vymyslet. popis mi zavadu aprojevy. a zbytecne nevyhazuj penize. nemam totiz moc cas sem uz chodit. lepsi na mejla. cau
Dallas
Tuesday 18 January 2005 - 18:55:54
Host
vsechny svicky nove a bude to ok.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2342 sec,0.1863 z toho dotazů.