• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ne a ne nastartovat
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
cali jakub
Thursday 15 June 2006 - 13:31:49 Citovat
Host
čau nemohl by mi někdo poradit?vždycky tu svojí mrchu musím půl hodiny přemlouvat než chytí...... __; můžou to být svíčky???? jsem vtomhle docela green horn.díík
Martas
Thursday 15 June 2006 - 13:49:51 Citovat
Host
cali jakub napsal ...

čau nemohl by mi někdo poradit?vždycky tu svojí mrchu musím půl hodiny přemlouvat než chytí...... __; můžou to být svíčky???? jsem vtomhle docela green horn.díík


Chtelo by to aspon rict, jakej mas motor a upresnit, jestli ti to dela vzdycky, nebo jen za tepla nebo studena nebo po delsim stani ....
Bad.Man
Thursday 15 June 2006 - 14:25:56 Citovat
Host
C20NE, C20XE, C25XE nebo C20LET .... jiný se tam snad nedávaly ... Mě tohle dělalo ale při zahřátym motoru .... čidlo teploty nasátýho vzduchu (tušim je součástí váhy vzduchu) další věc kromě upřesnění motoru - upřesni kdy se to projevuje (studenej, zahřátej motor, nebo obojí), může toho bejt strašná spousta .... taky zjisti když už nastartuješ jestli ti zůstane třeba svítit kontrolka motoru (oranžová se symbolem motoru a v něm blesk) ..... trochu víc se rozepiš...
Marci VeA
Sunday 27 February 2011 - 08:32:35 Citovat
Host
Dával se tam ještě jeden X20XE !Pj:

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1483 sec,0.1223 z toho dotazů.