• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spínací skřínka
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
patrikac
Wednesday 14 June 2006 - 13:21:12 Citovat
Host
Uz se to tu resilo nekolikrat. Ja sam jsem byl jeden z postizenych, podobne jak psal PN jsem jednou pred obchodakem uz neodjel.. Vyresila to nova spinacka (stala cca 1700,-) a prisla i s klicem - tedy jen s tou casti co se strka do zamku. V mem pripade to rozhodne nebylo osoupanym klicem a myslim ani stavitky. V te spinacke byla asi vychozena/vymackana takova drazka v ktere jezdi cep - ten zapadne do vymackaneho doliku a nejde otocit klicem.
Zafira 1.8
Vlaďa
Wednesday 14 June 2006 - 16:29:17 Citovat
Host
Každopádně všem dík za rady a poznatky.Kolega z oplu mi říkal že to dělá ted při těch vedrech vazelína vevnitř.Uplně se rozteče a klíč je nasucho.Přikryl jsem přes den spínačku a je to lepší.Ten druhej klíč skusim až o víkendu.Jsem v Praze a nemám ho tu
wowgolds.com.au
Saturday 27 October 2012 - 10:21:20 Citovat
Host
No.1 Cheapest WOW Gold,Buy World of warcraft Gold instant delivery In wowgolds.com.au
Igor Astra G 98
Saturday 27 October 2012 - 14:45:38 Citovat
Host
Vláďa napsal ...

čau chlapci oplácký,rád bych se zeptal na jednu věc.Když strčím klíček do zapalování tak s ním nejde otočit.Musim s nim silou jako by točit do stran až se po chvíli pohne a pootočí.Pak je vše ok.Když ho pak normálně vytáhnu a zkusim znova strčit tak to opět nejde.Zamykaní volantu jde normálně.Nevim co by to mohlo bejt.Snad se tam něco zasekává nebo co????????Díky moc za rady..ASTRA G 1.8 16v


Ahoj, obcas taky mam takovej problem. Prostrikl jsem univerzalnim olejem
na mechaniku a zamky dovnitr skrinky. A silou vubec ne, ale jemne,jako by
si loupil sejf a funguje to. Proste v klidu. Cus.
Petr
Wednesday 19 June 2013 - 12:13:30 Citovat
Host
Ahojky.Mám stejný problém, klíč ve spínačce neotočím, náhradním klíčem také ne, mám Astru 1.7 DI 2001.
Mám to rozebrané tedy co se týče toho plastového krytu, zlobilo mě to delší dobu, sekalo se to ale otočil klíčem, jako by to šlo přes zuby nebo co a teď konečná.
Tuším že to bude drahá oprava když to naložím na vlek a odvezu do servisu
Děkuji za radu.
Brouček
Sunday 23 June 2013 - 16:07:32 Citovat
Host
zkus jí trošku prostříknou Wdčkem, ale napřed sundej ze spoda tu el. část skřínky, at ten bordel ze spínačky nenateče do té el. části.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1367 sec,0.1068 z toho dotazů.