• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CDR2005 - jak pripojit mp3 prehravac?
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Shiny
Tuesday 16 January 2007 - 09:36:58 Citovat
Host
Vřele doporučuji..žádná instalace a funguje to perfektně a za cenu zhruba 900-1100


EMGETON Wireless Carpack 1 FM Transmitter, USB, bezdrátový přenos MP3/ WMA přes FM, Line-In, dobíječka, 12V DC napájení
ALDA
Wednesday 17 January 2007 - 00:11:14 Citovat
Host
Můžu jenom potvrdit, koupil jsem DIGIDOCK Wireless FM Transmitter AC-2115, USB, bezdrátový přenos CD/MP3/ WMA přes FM, Line-In, dobíječka, 12V DC napájení za 594 Kč vč. DPH a funguje bezvadně. Navíc ho klidně použije i žena ve svém autě, má tam pouze kazetovou třístovku. Poslali mi ho na bobírku, akorát na obrázku byl černý a mě přišel bílý, ale to se dá překousnout. Vyšší modely umí i přímo přehrávat MP3 soubory nahrané na flashce, pouze se připojí do USB a už to jede. Můj model USB zařízení pouze napájí. Ale já mám přehrávač harddiskový, takže USB nepotřebuju vůbec, baterka v něm vydrží 10 hodin provozu. Takže...taky doporučuji. Je to řešení bez zásahu do rádia, do zapojení, do čehokoliv. A navíc je přenositelné do jiného auta.
Anonymní
Wednesday 17 January 2007 - 12:50:08 Citovat
Host
hmm... za tuhle cenu je to rozumny, to si asi poridim, uz me nebavi vyrabet CD jen do auta, jinej CD prehravac nemam... zato mam mp3 prehravac se zdechlym akumulatorem, necpu ho do toho a bude... a pres USB prodluzku se da ten prehravac i umistit nekde pobliz volantu abych za jizdy nemusel honit ten joistick nekde za saltpakou... udelam si este mutifunkcnejsi volant nez mam ted... izolepovej tuning, uz se tesim
Jouda
Wednesday 17 January 2007 - 13:33:03 Citovat
Host
Jen drobne upozorneni, toto zarizeni u nas nikdy nemohlo ziskat povoleni k provozovani nebo dokonce homologaci (vysila ne pasmech vyhrazenych pro rozhlasove vysilani byt minimalnim vykonem) !

Takze i kdyz ho lze bezne koupit je jeho beztrestne pouziti minimalne diskutabilni.
Shiny
Thursday 25 January 2007 - 16:16:36 Citovat
Host
JOUDA: To zařízení o kterém jsem psal je schválené pro provoz u nás.
PN
Saturday 21 July 2007 - 12:44:59 Citovat
Host
Zdar vsichni. Konecne jsem se (po roce) dostal k tomu, ze jsem kuchnul radio a handsfree. Duvod byl jeden - pokud provozuji navigaci z telefonu, neslysim prikazy, protoze vystup do reproduktoru je pouze pri tel. hovoru, kdy je aktivni signal Mute. Zjistil jsem, ze pri zastavbe handsfree CK1 mi ustrihli ISO konektor a napojili to naprimo - vcelku hezky udelane, akorat toho konektoru je mi lito. At jsem delal co chtel, nedokazal jsem dostat hlaseni mimo hovor do radia. Nemate nekdo tip? Nakonec jsem paralelne pripojil jeste original reprak k handsfree (vystup je na nej dimenzovan). Delat automaticky MUTE se mi nechce - ztisovani radia kvuli navigaci kazdou chvili je rusive. Nevite zda jde primichat signal do koncoveho stupne? Elektricky je to pomerne jednoduche, je otazka zda to radio umi. Dalsi vec - nemate nekdo popis signalu na kabelazi pro HandsFree pro Vectra C? Pri pripojeni k CK1 zustali 3 draty nevyuzity. Diky PN
csala
Tuesday 08 July 2008 - 19:27:41 Citovat
Host
Na CDR2005 su mi zname dve moznosti upravy, aby bolo mozne prehrat hudbu z mp3.
csala
Tuesday 08 July 2008 - 19:33:03 Citovat
Host
csala napsal ...

Na CDR2005 su mi zname dve moznosti upravy, aby bolo mozne prehrat hudbu z mp3.


Jedna moznost je tu Odkaz

druha moznost tu Odkaz
Anonymní
Tuesday 08 July 2008 - 19:41:50 Citovat
Host
csala napsal ...

csala napsal ...

Na CDR2005 su mi zname dve moznosti upravy, aby bolo mozne prehrat hudbu z mp3.


Jedna moznost je tu Odkaz

druha moznost tu Odkaz


Ja sa do toho najblizsie pustim. Pouzijem polsku verziu, trocha ju upravim: kondenzatory nevypajkujem, len prerusim plosny spoj pred minus vyvodom kondenzatorov a draty naletujem na plosny spoj.
Ale ma to jeden hacik - nepoznam kod svojho radia a po odpojeni radia od baterky neviem radio spojazdnit. Ak by mi s tym neznamym kodom niekto pomohol, urcite cely moj postup upravy radia zverejnim.
Oplu zdar.
z0diaC
Wednesday 09 July 2008 - 07:14:27 Citovat
Uživatel #1221
Registrován: Wednesday 08 August 2007 - 09:51:23
Příspěvků: 441
kdyby někdo chtěl - jsem schopný pravděpodobně kterékoli rádio,co se montovalo do starších Oplů upravit - přidat AUX in .....

z0diaC
Vectra B caravan CD X18XE ´98 OFF
Vectra B caravan Elegance Y22DTR ´01 OFF
Corsa B X10XE 3D ´99 OFF
Corsa C Z12XE 3D ´00 SPORT
Corsa D Z12XEP 3D ´08 COSMO OFF

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1459 sec,0.1086 z toho dotazů.