• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
škubání motoru 1,6 16V Z16XE, lambda sondy
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Pavel
Thursday 13 January 2005 - 11:16:40
Host
Ahoj, při přidání plynu auto ąkubne. Svítí kontrolka elektroniky motoru a diagnostika ukáľe jen "zpětné vedení výfukových plynů". Nemáte s tím někdo nějaké zkuąenosti?
A jeątě jeden dotaz. U tohoto motoru jsou dvě lambda sondy, před a za katalyzátorem. Jak a v jakém rozmezí by se mělo pohybovat výstupní napětí na obou sondách? Kaľdá mi totiľ vykazuje jinou charakteristiku. Předem díky.
Anonymous
Thursday 13 January 2005 - 13:10:18
Host
Jasně. uplně stejná věc jako u mě. dělalo to furt, dal jsem to aspon do deseti servisů, ale stále nic. Furt skubalo, skubalo a skubalo. byl jsem celý zoufalá a zoufalý a nevěděl jsem co dělat. Pak jsem ji jeątě naboural při otáčení a moje krásná astra byla uľ oąklivá stará astra a tak jsem dostal ten nejlepąí napad. Dal jsem ji jednomu bezdomovci a jeątě mu poděkoval, ľe si ji vzal a k tomu jsem mu přidal jeątě basu piv a rum. A od té doby chodim pěąky, ale přemýąlím o jinym autě, líbí se mi docel trabant. Ahoj
Pavel
Thursday 13 January 2005 - 14:02:23
Host
Dík, skvělá rada, přesně na to jsem čekal.
DavidST
Thursday 13 January 2005 - 16:26:28
Host
dada
Thursday 13 January 2005 - 22:57:02
Host
nedělá to agrko?? já ho zaslepil ale ta svině druhá lambda na to po 100kilácích přiąla.....ale motor jel jako po másle....rozsvítila se kontrolka, tak jsem to odslepil a je to zase v prdeli. Zdá se mi ľe je agr ventil načatý, při rychlých přechodech...akcelerace a brzdění motorem pocukává
Dalas
Thursday 13 January 2005 - 23:04:29
Host
Musis si zajet do servisu č11,ale musis si vybrat ten,kde Ti to opravi.
dada
Friday 14 January 2005 - 21:09:44
Host
vyndej agr a vyčisti ho, já ho vymyl benzinem.....3000km to bylo ok a pak
kalach1
Friday 14 January 2005 - 21:35:35
Host
postup, jak na EGR, zkoukni tady : Odkaz
dada
Friday 14 January 2005 - 21:47:20
Host
2kalach - neplatí to pro dvoulambdový motor.....teda pokud ti nevadí ľe kontrolka motoru svítí pořád
Lukáą
Tuesday 18 January 2005 - 11:56:43
Host
Ahoj, mám ten samej problem jako Pavel (akorát motor 1.4). Nejdřív mě svítila diagnostika motoru, coľ spravili v servisu vymazáním chyb. Chvíli to vydrľelo, ale uľ je to zpátky. Diagnostika nesvítí, ale auto skáče jak koza, hlavně na dvojku kolem 2000-2500 ot/min. Nejhorąí je, ľe se to stává jen občas, takľe kdybych s tim zajel do servisu, tak to dělat na 100% nebude, zato já budu za blba... Nemáte jeątě nějaký nápad kromě zaslepení agr-ka?
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3004 sec,0.2514 z toho dotazů.