• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VB 2.0CDX-LPG ??
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Fíďa
Sunday 29 August 2004 - 00:52:07
Host
Zdravím vąechny a prosím o rady anázory.Mám VeBe 2.0 16V (100KW) r.95 a nevím zda je dobrý nápad montáľ LPG.Nemáte někdo zkuąenost s LPG ve VeBe? Jinak jsem moc rád ľe jsem po přečtení Renbau stránek koupil 2.0 a ne původně zamýąlenou 1,6 nebo 1,8.Dík za Re
riwal
Sunday 29 August 2004 - 19:51:40
Host
No no no,1.8 je skvělá, ale 2.0 bude asi lepąí. Jinak LPG tam jde ale co z toho - jde ti o levnějąí provoz nebo o co ?
Anonymous
Sunday 29 August 2004 - 22:05:06
Host
Přesně tak,chtěl bych něco uąetřit.Ale bojím se aby to vůbec jelo,nezhasínalo,nesmrdělo nebo aby něco časem neodeąlo coľ by se pak nemuselo vyplatit vůbec.A půjde mi tempomat nebo pal.počítač???
ALDA Email
Sunday 13 March 2005 - 14:36:53
Host
Anonymous83.148.39.37 napsal ...
Přesně tak,chtěl bych něco uąetřit.Ale bojím se aby to vůbec jelo,nezhasínalo,nesmrdělo nebo aby něco časem neodeąlo coľ by se pak nemuselo vyplatit vůbec.A půjde mi tempomat nebo pal.počítač???


Viděl jsem LPG ve 2,0 CDX r.v. 1997 sedan, a můľu říci, ľe nic moc. Kromě "uąetřených" peněz za benzín jen samá negativa... podle uľivatele. Nejede palubní počítač, resp. ukazuje nesmysly, smrdí to, to ale smrdí vľdycky , a výkon na dvoulitru při jednočlověku celkem fajn, ale plně naloľená moc nejede. Je to holt poznat. Navíc neměl tento maník ątěstí na montáľní firmu, přestoľe je to firma v Brně vyhláąená, protoľe mu asi 1/4 roku svítila kontrolka elektroniky motoru neľ přiąli na to, ľe to mají ąpatně zapojené. Díky tomu mu dvakrát něco vyhořelo, nevím co, ale múľu se zeptat, a oni dost prskali, kdyľ se nakonec ukázalo, ľe to musí zaplatit. Navíc prý existuje u LPG směąování a vątřikování. Směąování je pry starý systém, vstřikování nový systém, je draľąí, ale výkonnějąí. Tak se na to poptej. Já osobně moc plynu nefandím, smrdí mi to a zabere kufr nebo prostor pro rezervu, kterou pak zase musís dát do kufru.
NIO
Sunday 13 March 2005 - 19:54:51
Host
ted mam jednu na zvedaku se zadrenym motorem, je to to samy co pises. ma to jeste mixer -- smesovac, jede to docela dobre. spotreba 9l /100 plynu.
vykon asi o 8-11PS nizsi. ale to jeste jde.
ja to doporucuji. nespini se tak motor. je potreba lepsi olej a jine svicky.

mmj ta co je na servise je za 65000,- + asi muj odhad 15000,- oprava
mavx20xev
Sunday 13 March 2005 - 20:53:52
Host
ahoj.mam LPG se vstrikovanim plynu a je to celkem OK.kupoval jsem to z bazaru a tak jsem s mirnymi investicemi pocital-regulator tlaku plynu,vycisteni,ventil v nadrzi atd .rozdil ve vykonu ani nepoznam a pri 10,5litrech po meste jsem zatim spokojenej.kdybych ale mel platit nejakych 35tis za montaz asi bych odvazany nebyl.par mechaniku uz mi ale nadalo,ze by to nechteli a ze kurvim motor atd.asi ma kazdy svuj nazor a mozna i trochu pravdu,ale az bude benal za 14kc.tak to rad vykucham a hodim do zmoly/cesky-ľleb.
riwal
Sunday 13 March 2005 - 21:39:50
Host
Ale radąi nic.
goose
Sunday 13 March 2005 - 22:06:35
Host
ahoj Mam x20xev a taky na plyn musim rict ze vykon se o moc nezhorsi spotreba okolo 9-10 plynu coz je super je fakt ze ted to mam rozesrany ale kdyz to bylo v pohode sllapalo to pekne . Uz ho snad dam do hromady jelikoz mi klesali otacky jak blby i pri benzinu tak se to pri plynu vubec nechytalo ale jelikoz jsem dnes zaslepil EGR tak zitra jdu testovat plyn jestly taky bude v poho jinak NIO prosim te co doporucujes za ty jiny svicky na ten plyn?????
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1311 sec,0.1034 z toho dotazů.