• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
X16 XEL studený nejede
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Roman
Monday 10 January 2005 - 21:41:55
Host
Zdravím vąechny a děkuji za rady:
Astra F 1.6 16V, X16XEL, r.v. 7/96, loni v zimě v několika málo případech, pár km po nastartování měl studený motor malý výkon( kontrolka 0, diagnostika opakovaně 0), vľdy se udrľí na volnoběh, ale má malý výkon. Letos v zimě téměř po kaľdém nastartování, neľ se odlepí ručička teploměru to samé, na 1,2 rychl. st. se zdá výkon v pohodě zdá se ľe zrychluje normálně, při vyąąích rychlostech studený nemá výkon, při cca 90 stupních chl. kap. bez problému. Vyjímečně se stane ľe výkon ztratí v prvních 15 km jízdy po nastartování studeného, ele jen krátkodobě cca 20 vt. ( v tomto případě větąinou i chcípne, po naskočení přes kvalt, bez problému hned jede(diagnostika 0, svíčky a pal.a vzduch. filtr jsem měnil) poraďte prosím. Dík
Roman jeątě jednou
Monday 10 January 2005 - 21:44:52
Host
Roman194.108.161.1 napsal ...
Zdravím vąechny a děkuji za rady:
Astra F 1.6 16V, X16XEL, r.v. 7/96, loni v zimě v několika málo případech, pár km po nastartování měl studený motor malý výkon( kontrolka 0, diagnostika opakovaně 0), vľdy se udrľí na volnoběh, ale má malý výkon. Letos v zimě téměř po kaľdém nastartování, neľ se odlepí ručička teploměru to samé, na 1,2 rychl. st. se zdá výkon v pohodě zdá se ľe zrychluje normálně, při vyąąích rychlostech studený nemá výkon, při cca 90 stupních chl. kap. bez problému. Vyjímečně se stane ľe výkon ztratí v prvních 15 km jízdy po nastartování studeného, ele jen krátkodobě cca 20 vt. ( v tomto případě větąinou i chcípne, po naskočení přes kvalt, bez problému hned jede(diagnostika 0, svíčky a pal.a vzduch. filtr jsem měnil) poraďte prosím. Dík

Pro jistotu e-mail:roman.novy@atlas.cz
Zase já, kdyľ se někdo nepřidá!!!
Saturday 12 February 2005 - 20:39:05
Host
Tak jsem to asi před třema nedělema protáh do Německa a nijak jsem to neąetřil a od té doby to jede úplně bez problému i v mrazu. Je fakt, ľe jinak jezdíme pojíľ·'dky do 20 km za den, kdy se toani neohřeje. Tak nevín, nevím!!
NIO
Sunday 13 February 2005 - 08:49:03
Host
Zase já, kdyľ se někdo nepřidá!!!194.108.161.60 napsal ...
Tak jsem to asi před třema nedělema protáh do Německa a nijak jsem to neąetřil a od té doby to jede úplně bez problému i v mrazu. Je fakt, ľe jinak jezdíme pojíľ·'dky do 20 km za den, kdy se toani neohřeje. Tak nevín, nevím!!


je bezny jev ze pokud auto jezdi jen couracky tak se tam v nem vse zasira a vnitrek se i orosi . to vse pomine po delsim chodu. pokud to neni elektronikou. po tech kratkych jizdach to zase zacne zlobit. EGR, krokac, zapeceny olej na pistech i ventilech.
!! a jeste jedna vec, to startovani prez kvalt jak pises, je opravdu moooc dobre.! az ti to jednou skoci tak si priprav tak 20000,-. je to nejvetsi volovina co muzes delat.
riwal
Sunday 13 February 2005 - 16:04:12
Host
přes kvalt _legion
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2089 sec,0.1636 z toho dotazů.