• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Corsa C "Sport"
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Skulosch
Monday 08 May 2006 - 22:41:18 Citovat
Host
Ahoj, koupil jsem Opel Corsa C v tovární uprave SPORT z Francie (motor 1,4 a r.v. 2001, 72 tis najeto) a jelikož nemám žádné záznamy o tom co, jak a kdy bylo deláno, tak bych potreboval poradit (než se vydám do servisu).
Máte nekdo nejaké zkušenosti nebo informace o tom, kdy je treba delat rozvody nebo jinou údržbu? Budu rád za jakoukoliv informaci nebo zkušenosti s tímto autem a motorem, nebo za uživatelský nebo jiný manuál.
Díky Skulosch

Odkaz na bližší informace: Odkaz
Odkaz na foto: Odkaz
Martas
Tuesday 09 May 2006 - 05:42:58 Citovat
Host
Skulosch napsal ...

Ahoj, koupil jsem Opel Corsa C v tovární uprave SPORT z Francie (motor 1,4 a r.v. 2001, 72 tis najeto) a jelikož nemám žádné záznamy o tom co, jak a kdy bylo deláno, tak bych potreboval poradit (než se vydám do servisu).
Máte nekdo nejaké zkušenosti nebo informace o tom, kdy je treba delat rozvody nebo jinou údržbu? Budu rád za jakoukoliv informaci nebo zkušenosti s tímto autem a motorem, nebo za uživatelský nebo jiný manuál.
Díky Skulosch

Odkaz na bližší informace: Odkaz
Odkaz na foto: Odkaz



Staci hledat a nasel bys toho o vymene rozvodu az az. U vetsiny motoru sice Opel predepisuje delat rozvody v 90 000 ale zaroven doporucuje je delat uz v 60 000. Meni se remen i kladky a dle zvazeni mechanika pripadne i vodni pumpa (podle opotrebeni) ale se druhou vymenou rozvodu je dobre pumpu menit urcite. Interval vymen je relativne to same, doporucuje se po 60 000 (za stejnych podminek s kladkmama a vodni pumpou), nicmene treba na sade od Febi je psana vymena po 80 000.
Skulosch
Tuesday 09 May 2006 - 11:03:55 Citovat
Host
Martas napsal ...

Skulosch napsal ...

Ahoj, koupil jsem Opel Corsa C v tovární uprave SPORT z Francie (motor 1,4 a r.v. 2001, 72 tis najeto) a jelikož nemám žádné záznamy o tom co, jak a kdy bylo deláno, tak bych potreboval poradit (než se vydám do servisu).
Máte nekdo nejaké zkušenosti nebo informace o tom, kdy je treba delat rozvody nebo jinou údržbu? Budu rád za jakoukoliv informaci nebo zkušenosti s tímto autem a motorem, nebo za uživatelský nebo jiný manuál.
Díky Skulosch

Odkaz na bližší informace: Odkaz
Odkaz na foto: Odkaz



Staci hledat a nasel bys toho o vymene rozvodu az az. U vetsiny motoru sice Opel predepisuje delat rozvody v 90 000 ale zaroven doporucuje je delat uz v 60 000. Meni se remen i kladky a dle zvazeni mechanika pripadne i vodni pumpa (podle opotrebeni) ale se druhou vymenou rozvodu je dobre pumpu menit urcite. Interval vymen je relativne to same, doporucuje se po 60 000 (za stejnych podminek s kladkmama a vodni pumpou), nicmene treba na sade od Febi je psana vymena po 80 000.


Ok, díky za info, asi jsem málo hledal, ale o daném motoru jsem toho moc tady na webu nezjistil. Nicméne budu rád za jakékoliv další informace, odpovedi nebo odkazy.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2261 sec,0.1848 z toho dotazů.