• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
převodovka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Boulder
Sunday 07 May 2006 - 12:39:34 Citovat
Host
zdravim ve spolek a mam dotaz jestli na motor 20 16v pasuje přvodovka z 18 16v eco tec. respektive jestli do astry f 18 16v eco (C 18 XEL)dam motor 20 16v (C20 XE) bez nutnosti výměnz převodovky. já bych řekl že to pasovat bude ale budou tam jiny poměry převodů
Martas
Sunday 07 May 2006 - 13:22:56 Citovat
Host
Boulder napsal ...

zdravim ve spolek a mam dotaz jestli na motor 20 16v pasuje přvodovka z 18 16v eco tec. respektive jestli do astry f 18 16v eco (C 18 XEL)dam motor 20 16v (C20 XE) bez nutnosti výměnz převodovky. já bych řekl že to pasovat bude ale budou tam jiny poměry převodů


Takovyhle veci se tu rozebiraji kazdou chvili, na prevodovce krome jinych prevodu muzou byt i jiny prumery poloos. Ale pocitej ze s vymenou motoru budes menit kde co dalsiho (elektroinstalaci, palivovou soustavu, ECU, muze bejt jinej brzdovej system, zcela odlisny ulozeni takze silenty atd .....)
Anonymní
Sunday 07 May 2006 - 15:34:58 Citovat
Host
Ja k tomu motoru vicemeně vše mám brzdy a tak jsou stejny kabelaž ecu servo vaha vzduchu řemenay všechno mam nebo to pasuje jediny u čeho si nejsem jistej je ta převodovka jde o astru f takže i uchyty a jsou stejny, protože kadett calibra a vectra b ma spoustu věci spolu stejny navic do aster se tenhle motor seriově dával a ja mam v podstatě astru gsi 18 no a motor je astra gsi 20.ve finále můžu mít i tu převodovku která je k motoru ale musel bych ji platit proto chci vědět jestli ta puvodní 18 bude chodit s dvoulitrem zatim dik
NIO
Monday 08 May 2006 - 08:39:57 Citovat
Host
melo by to pasovat.ale rikam melo......
u C20XE je prevod 3,45
u 1,8 3,57 nebo 3,74

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1328 sec,0.1075 z toho dotazů.