• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
EGR zaslepení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
NoiR
Saturday 08 January 2005 - 13:14:46
Host
Dokázal by někdo poradit kde najít EGR ventil na Astře G 1,8 16v Sportive 85Kw ???
Doporučil by jeątě někdo kvalitní centál na dálku?Je to 3dv model a centrál nemá vůbec
milan
Tuesday 11 January 2005 - 00:42:05
Host
Jestli chceą kvalitní centrál, tak rozhodně Jablotron.cz (cca 3 tis.pro 4 dveře), ale uľ jsem montoval i levnějąí (cca 2 tis.) - několik a chodí bez problému, jestli budeą chtít přesnějąí info, tak napią - Email
čau
riwal
Tuesday 11 January 2005 - 06:36:44
Host
EGR musí být někde na motoru na přírubě sacího potrubí. Bude to takovej váleček nastojato s konektorem a pokud je podtlakovej tak do a z něj vede gumová hadička.
klubo
Tuesday 11 January 2005 - 16:14:18
Host
géčko bez centrálu? slyąim prvně....
dada
Tuesday 11 January 2005 - 20:44:28
Host
mě nabízeli astrug kombi, najeto 24tis, 1.6/8v, nezávislé topení na dálkáč, komplet v elektrice bez palubního poče, a teď se klubo drľ......bez centrálu a....to mě dostalo bez nastavitelného volantu, takľe jsem se tam se svými 195cm neveąel. Rok 2003 a dovoz z německa. Celý tento zázrak přes autorizák. I němci si holt vymýąlejí <|>oviny
dada
Tuesday 11 January 2005 - 20:44:38
Host
mě nabízeli astrug kombi, najeto 24tis, 1.6/8v, nezávislé topení na dálkáč, komplet v elektrice bez palubního poče, a teď se klubo drľ......bez centrálu a....to mě dostalo bez nastavitelného volantu, takľe jsem se tam se svými 195cm neveąel. Rok 2003 a dovoz z německa. Celý tento zázrak přes autorizák. I němci si holt vymýąlejí <|>oviny
klubo
Tuesday 11 January 2005 - 20:47:05
Host
no vidią to, já zase nemam ABS, ale to nebude oplem
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1442 sec,0.1144 z toho dotazů.