• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zhasíná zahřátý motor
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
chose
Friday 07 January 2005 - 09:03:10
Host
ahoj vąichni opláci,
mám uľ několik let astřičku rv.92 C14SE 1.4, před časem mi začala zlobit, zhasíná na volnoběh, ale vypozoroval jsem, ľe zhasne aľ kdyľ se zahřeje. navątívil jsem zn. servis, kde mi vyměnili orig.svíčky, kabely, rozdělovač+palec, vzduch. a benzin. filtr, potom taky krovový motorek, a čidlo teploty vzduchu na sání, změřili tlaky na válcích, tlak benzinu a diagnostiku (vąe OK) + práce jsem tam zahučel asi 11.000,- Kč. 14 dní bylo vąe OK, a nyní zase začala zhasínat. prosím pokud jste se někdo podobně trápil nebo máte podobný zkuąenosti poraďte co se dá jeątě dělat. prý čidlo otáček motoru, ale to je daląích 3500,-. Díky za jakoukoliv radu.
Anonymous
Friday 21 January 2005 - 14:24:04
Host
...na kraj nějakýho starýho lomu a odbrzdit ))
NIO
Friday 21 January 2005 - 18:53:35
Host
Podivejnse jestli mas model s zapalovacim modulem pod civkou z niz jde vysokonapetova kabel do rozdelovace. Pokud ji tam mas , pujc si ji , vymen a uvidis.Muzes ji vzit z jakeho koliv motoru kterej ji ma.
Nebo i to muze delat samostatna civka.

Ale ja bych to videl na ten modul
chose
Wednesday 02 February 2005 - 13:52:38
Host
to NIO: díky moc za cennou radu, akorát mi neni jasný co jsi myslel vyměnit. mám tam cívku, ze který vede kabel do rozdělovače a z boku (resp. zepředu) se do ní zasouvá takový ąiroký konektor, kabel z něj vede někam dovnitř do kabiny. no a hned po cívkou je taková destička a z ní vede kabel překrytej gumou, ten mi nejde ani vytáhnou a vede taky dovnitř do kabiny (to je prý řídící jednotka k cívce)? Nevím kde je ten zapalovací modul jak jsi psal. Mám vyměnit tu cívku nebo tu řídící jednotku? díky za odpověď
NIO
Wednesday 02 February 2005 - 19:18:21
Host
napis me na mejla Email

strucne napis to co jsi napsal tady a ja ti to poslu i s obrazky.
to prepisovani je z duvodu ze me chodi hodnem mejlu a si pak nepamatuju ceho se to tykalo.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2122 sec,0.1625 z toho dotazů.