• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Instalace autorádia
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Piki
Tuesday 25 April 2006 - 23:04:59 Citovat
Host
Zdravím, mám dotaz ohledně instalace neopláckýho autorádia. Před pár dny jsem koupil novou Corsu a když jsem chtěl instalovat rádio Pioneer, tak jsem se dost vyděsil, v autě jsou totiž naprosto nekompatibilní konektory, nejde zasunout ani ISO konektor od rádia a ani anténní přípojka, sháněl jsem nějaký redukce ale všude se na mě dívali jak na magora. Na stránkách Autoal Zlín jsem našel nějakej "univerzální adaptér OPEL", nevím, jestli byto tam šlo, daly by se taky přendat piny na samici v autě do koupené samice ISO konektoru, je to sice piplačka ale nic jinýho mě nenapadá. S anténní přechodkou už vůbec nevím co je to zač, poraďte, chaso, co s tím? Díky.
doktor
Tuesday 25 April 2006 - 23:12:54 Citovat
Host
Piki napsal ...

Zdravím, mám dotaz ohledně instalace neopláckýho autorádia. Před pár dny jsem koupil novou Corsu a když jsem chtěl instalovat rádio Pioneer, tak jsem se dost vyděsil, v autě jsou totiž naprosto nekompatibilní konektory, nejde zasunout ani ISO konektor od rádia a ani anténní přípojka, sháněl jsem nějaký redukce ale všude se na mě dívali jak na magora. Na stránkách Autoal Zlín jsem našel nějakej "univerzální adaptér OPEL", nevím, jestli byto tam šlo, daly by se taky přendat piny na samici v autě do koupené samice ISO konektoru, je to sice piplačka ale nic jinýho mě nenapadá. S anténní přechodkou už vůbec nevím co je to zač, poraďte, chaso, co s tím? Díky.




to už si snad všichni děláte srandu, nebo neumíte číst? pohledej v poradně a když nic nenajdeš, tak pak zakládej nový vlákno. na tohle téma tady za poslední týden minimálně 4 vlákna. stačíjen číst a dozvíš se všechno.
pepik
Tuesday 25 April 2006 - 23:32:18 Citovat
Host
Piki: skus Odkaz
Odkaz
zavolej jim a ze chces redukci na pripojeni autoradia.
Jinak v poradne mas vic jak pise Doktor.
.........................
co se tyce anteni redukce tak sou magori oni.
Tu snad ma kazda mototechna- nebo jak se to dnes jmenuje- __;
tuning shop.
mas odkazy tam to fsecko najdes.


[ Upraveno Tuesday 25 April 2006 - 23:41:00 ]
Piki
Tuesday 25 April 2006 - 23:48:18 Citovat
Host
doktor napsal ...

Piki napsal ...

Zdravím, mám dotaz ohledně instalace neopláckýho autorádia. Před pár dny jsem koupil novou Corsu a když jsem chtěl instalovat rádio Pioneer, tak jsem se dost vyděsil, v autě jsou totiž naprosto nekompatibilní konektory, nejde zasunout ani ISO konektor od rádia a ani anténní přípojka, sháněl jsem nějaký redukce ale všude se na mě dívali jak na magora. Na stránkách Autoal Zlín jsem našel nějakej "univerzální adaptér OPEL", nevím, jestli byto tam šlo, daly by se taky přendat piny na samici v autě do koupené samice ISO konektoru, je to sice piplačka ale nic jinýho mě nenapadá. S anténní přechodkou už vůbec nevím co je to zač, poraďte, chaso, co s tím? Díky.




to už si snad všichni děláte srandu, nebo neumíte číst? pohledej v poradně a když nic nenajdeš, tak pak zakládej nový vlákno. na tohle téma tady za poslední týden minimálně 4 vlákna. stačíjen číst a dozvíš se všechno.


Piki
Wednesday 26 April 2006 - 00:15:59 Citovat
Host
pepik napsal ...

Piki: skus Odkaz
Odkaz
zavolej jim a ze chces redukci na pripojeni autoradia.
Jinak v poradne mas vic jak pise Doktor.
.........................
co se tyce anteni redukce tak sou magori oni.
Tu snad ma kazda mototechna- nebo jak se to dnes jmenuje- __;
tuning shop.
mas odkazy tam to fsecko najdes.



Dík za ty odkazy, ve Stualarmu, i když je to blbě vidět, pravděpodobně něco bude.
pepik
Wednesday 26 April 2006 - 00:21:35 Citovat
Host
Piki napsal ...

pepik napsal ...

Piki: skus Odkaz
Odkaz
zavolej jim a ze chces redukci na pripojeni autoradia.
Jinak v poradne mas vic jak pise Doktor.
.........................
co se tyce anteni redukce tak sou magori oni.
Tu snad ma kazda mototechna- nebo jak se to dnes jmenuje- __;
tuning shop.
mas odkazy tam to fsecko najdes.



Dík za ty odkazy, ve Stualarmu, i když je to blbě vidět, pravděpodobně něco bude.


.................
nejni zac.
Poradnu si projet.
pokud mas displej ci ovladani na volantu dozvis se tam par zajmavich veci skrz autoradia.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1650 sec,0.1336 z toho dotazů.