• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Žárovky Corsa A 91
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Krtek
Wednesday 19 April 2006 - 18:32:50 Citovat
Host
Netušíte někdo kde bych sehnal seznam žárovek do Corsy A rok 91 ? Chceme koupit náhradní ale kdybych měl otevřít všechny světla tak už to auto nemusim poskládat dohromdady (jsou tm všude samořezný šrouby) a v návodu jsem nic nenašel. Je tam postup výměny ale nikde nepíšou typ. Navíc máme návod v salátovym vydání který odpovídá roku auta. Našel jsem nějakej corsaklub u nás ale jne to tam mrtvý. Dík za rady.
Krtek

Email
Martas
Wednesday 19 April 2006 - 18:55:41 Citovat
Host
Krtek napsal ...

Netušíte někdo kde bych sehnal seznam žárovek do Corsy A rok 91 ? Chceme koupit náhradní ale kdybych měl otevřít všechny světla tak už to auto nemusim poskládat dohromdady (jsou tm všude samořezný šrouby) a v návodu jsem nic nenašel. Je tam postup výměny ale nikde nepíšou typ. Navíc máme návod v salátovym vydání který odpovídá roku auta. Našel jsem nějakej corsaklub u nás ale jne to tam mrtvý. Dík za rady.
Krtek

Email



Kup si celou tu sadu co prodavaj, ale kazdopadne takhle stary auto bude mit uplne stejny zarovky jako treba Felicie, takze 5w, 20w, H4, nejaky ty maly jako obrysovky, dozadu mozna dvouvlaknovka 5/20w ....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1500 sec,0.1209 z toho dotazů.