• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poškrábané přední sklo
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Stef
Saturday 15 April 2006 - 14:10:59 Citovat
Host
Ahoj,
nevíte někdo, jestli jdou nějakým způsobem odstranit škrábance od opotřebených stěračů? Auto už jsem tak koupil. V zimě to ani moc nevadilo, ale jak začíná více svítit sluníčko, tak je to čím dál víc nepříjemnější... __;
m.a.x.i.m.u.s
Saturday 15 April 2006 - 15:25:14 Citovat
Host
Nejlepší řešení je toto Odkaz
Martas
Saturday 15 April 2006 - 20:00:55 Citovat
Host
Stef napsal ...

Ahoj,
nevíte někdo, jestli jdou nějakým způsobem odstranit škrábance od opotřebených stěračů? Auto už jsem tak koupil. V zimě to ani moc nevadilo, ale jak začíná více svítit sluníčko, tak je to čím dál víc nepříjemnější... __;


Se skrabancema neudelas nic, opravit se da jen prasklina ale neni to levny, nejlip domluvit s nemym rozbit a zaplatit z povinnyho, nebo si to pripojistit
K_P
Sunday 16 April 2006 - 09:16:41 Citovat
Host
Zřejmě to jde rozleštit, viděl jsem nabídku od jedný firmy v KV na netu, kde provádějí rozleštění poškrábaných autoskel, chce se to zeptat u někoho kdo dělá autoskla nebo v nějakém sklenářství. Když koukneš na netu na sklenářství tak tam mají u normálních skel leštění v nabídce.
qpc
Sunday 16 April 2006 - 12:05:45 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
K_P: no,otázkou je,co si řeknou..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas
Sunday 16 April 2006 - 13:19:05 Citovat
Host
K_P napsal ...

Zřejmě to jde rozleštit, viděl jsem nabídku od jedný firmy v KV na netu, kde provádějí rozleštění poškrábaných autoskel, chce se to zeptat u někoho kdo dělá autoskla nebo v nějakém sklenářství. Když koukneš na netu na sklenářství tak tam mají u normálních skel leštění v nabídce.


Rozlestit jde pouze pomerne nepatrne poskrabani, jak je to hluboky nebo vetsi plocha tak to neudelaj a kdyz jo tak mam pocit ze je ksoro jedno jestli ti lepej prasklinu nebo jen lestej a centimetr stoji 150 - 300 korun takze se spis vyplati koupit druhovyrobovy okno ktery je do 2000.
Stef
Sunday 16 April 2006 - 19:17:24 Citovat
Host
Já už to zkoušel leštit leštící pastou na kotouči, ale nic moc.... je přes to trošku líp vidět, bohužel pořád je to takový matný. Asi se zkusím poptat po tom rozleštění Připojištění skla nemám, takže tahle možnost padá.... Jedině ještě tu druhovýrobu. Jenže to zase bude za sklo, těsnění atd.
Petr.S.
Thursday 06 July 2006 - 19:50:06 Citovat
Host
A co kotouč co se s nim leští sklo ve sklárnách. Jeden mame v garáži,ale zatim sem s nim leštil jenom nože.
Yper
Friday 07 July 2006 - 09:14:27 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jo, pokud máš takovýhle kotouč a navíc i příslušnou pastu a znáš tech. postup, tak hlubokou rýhu sice neodstraníš, ale zprůhledníš ji určitě.
Dělá se to také smirkovým plátnem o zrnitosti 1500 - 2000 pod vodou a pak rozleštění kotoučem s jemným abrazivem.
Chce to čas a trpělivost, ale jde to! _;

[ Upraveno Friday 07 July 2006 - 12:16:47 ]

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
dada
Friday 07 July 2006 - 21:35:11 Citovat
Host
já mám izotermální sklo, tak trochu prdlo po šutříku. Origo stojí prý asi 9500,-. Polské stojí asi o dva tisíce méně a varovali mě že je měkčí a méně vydrží. Prasklina je dole u stěračů a téměř ji nevidím tak počkám ale sklo za 2000,- to je od sklenáře nebo z umělé hmoty ne

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2918 sec,0.2420 z toho dotazů.