• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vyhřívání skla astra 1.7TDi / 97
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Radek
Monday 03 January 2005 - 15:14:09
Host
Ahoj prosím neví někdo z vás jak je zapojeno vyhřívání zadního skla? Astra 1.7TDi / 97. Jde mi o to, ľe kdyľ se kouknu na relátka, tak v té krabičce u předního skla jedno chybí a nejde mi vyhřívání...není to náhodou tímto relém?? (vypínač je na přepínači ventilátoru, ale nereaguje ani kontrolka) Druhá věc jak bych se dostal do panelu větrání..nesvítí podsvět, je to sloľité dostat se na ľárovky?
tom06
Tuesday 04 January 2005 - 09:19:45
Host
Myslis toto?
Odkaz
Radek
Tuesday 04 January 2005 - 10:34:53
Host
Jo díky, tohle bude moc cenné aľ se do toho pustím, ale ten druhý problém je, ľe to vyhřívání vůbec nefunfuje..proto sem se ptal na to relé...nebo je to přímo jen přes ten přepínač (to snad ne), nevíte někdo kde bych naąel schéma?? díky
DavidST
Tuesday 04 January 2005 - 10:53:54
Host
TOM06

Ty brdo je takoviho neco i na VEBE??
benji
Tuesday 04 January 2005 - 11:18:54
Host
Nevím, jak je to u Astry, ale Vectra má relé vyhřívání zadního skla v pojistkové skříňce.
Jinak závada můľe být ve spínacím tlačítku, v relé nebo někde přeruąené vedení, popř. přímo spirála, ale to by ti alespoň svítilo tlačítko.
Prověřil bych to tlačítko a relé.
Anonymous
Tuesday 04 January 2005 - 11:39:48
Host
No právě a já netuąím které to relé by to mělo být..ty skříňky s pojistkama a reléma jsou tam dvě a je divné, ľe jdeno relé tam vůbec není...takľe asi budu muset vzít měřák a měřit
tom06
Tuesday 04 January 2005 - 12:30:11
Host
DavidST
Nevim. Omlouvám se, ale zase takový Opel-odborník nejsem.
Zkus Vectraweb a místní znalce riwala,Nia apod.
benji
Tuesday 04 January 2005 - 12:35:42
Host
No nevím, ale které je to relé máą napsáno určitě v manuálu a nebo bývá dobrým zvykem, ľe je to na krytu pojistkové skříně (u Vectry to tak je) z vnitřní strany - sice jen symboly, ale dostatečně vypovídající, ľe je to hned jasné. To ľe tam nějaké relé chybí nemusí znamenat, ľe to je to od vyhřívání - jsou tam prázdné pozice na jiné věci (vyhřívání sedadel apod.)
radek
Tuesday 04 January 2005 - 14:23:29
Host
Jo manuál sem s snaľil najít, ale nějak se mi to nevede, nemáte jej někdo v el. podobě?
tom06
Tuesday 04 January 2005 - 17:02:31
Host
Radek
Myslis toto?
Odkaz
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1689 sec,0.1288 z toho dotazů.