• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Central - dalkove ovladani
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Nunak
Monday 03 January 2005 - 12:27:09
Host
Chtel bych se zeptat jak zjistim zda k vozu bylo nekdy dalkove ovladani ci ne Vlastnim Opel astra caravan 1,6 rv 1997 .. pro rejpalky central mam
kart
Monday 03 January 2005 - 16:59:50
Host
Kdyby ho to mělo, tak by jsi ho snad k tomu dostal, ne? Větąina Aster (aspoň ty co jsem viděl) měla centrál na klíček z výroby. Asi Ti nezbyde, neľ ho tam dodělat cca 1000 kč. A řeąil bych to i s alarmem.
Anonymous
Monday 03 January 2005 - 19:22:18
Host
kart83.208.5.74 napsal ...
Kdyby ho to mělo, tak by jsi ho snad k tomu dostal, ne? Větąina Aster (aspoň ty co jsem viděl) měla centrál na klíček z výroby. Asi Ti nezbyde, neľ ho tam dodělat cca 1000 kč. A řeąil bych to i s alarmem.


Bohuzel sem k tomu dostal pouze jedny klicy a bez centralu proto se ptam jak to zjistim ze auto melo (ma) central.Pokud zjistim ze to central mabudu muset ridici jednotku prekodovat,
klubo
Monday 03 January 2005 - 19:41:03
Host
no tak efka zrovna teda moc dálky nemaj....
NIO
Monday 03 January 2005 - 21:20:55
Host
Nunak62.245.118.216 napsal ...
Chtel bych se zeptat jak zjistim zda k vozu bylo nekdy dalkove ovladani ci ne Vlastnim Opel astra caravan 1,6 rv 1997 .. pro rejpalky central mam


na Astry F se dalky nedelaly. jen na dodelani.
Nunak
Monday 03 January 2005 - 21:38:26
Host
To uz sem si taky zjistil Prave proto jelikoz to nefim tak se ptam A jelikoz mam ABS stresni okno a central tak prepokladam ze by to mohlo mit i dalku ale neprisel sem na to jak to zjistit
Honza K.
Monday 03 January 2005 - 23:14:26
Host
Tedy popravdě - nevím, ale na mé řídící jednotce jsou m.j. různé údaje, z nichľ zcela jednoznačně vyplývá, ľe tato pixla obsahuje téľ vysokofrekvenční část, minimálně přijímač toho dálkového ovladače.
Je tam např.: CEPT - to je úřední schvalovací značka pro vf zařízení,
dále např.: 433,xx Mhz - právě v tomto pásmu pracují rozličné ovladače. Pokud tam něco takovýho najdeą, je v tom přijímač. Podle mne. Pro úplnost - mám VeBe 1,6 96. Astra to není, Opel jo. Hledej, ąmudlo.
Nunak
Tuesday 11 January 2005 - 10:38:20
Host
OKa du hledat diky za rady , este me napda ze by to mohlo byt v CARPASSU
Anonymous
Tuesday 11 January 2005 - 10:42:15
Host
Tak CARPASSU taka nic jediny co tam je key code a imobilizer code.. du hledat dal
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2117 sec,0.1775 z toho dotazů.