• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Airback stále svítí
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
moody
Tuesday 16 May 2006 - 12:37:16 Citovat
Host
Konektor na pyrotechnice airbagu obsahuje zkratovací člen (jako ochranu proti statické elektřině při přepravě). Při zasunutí konektoru se zkratovací člen vyřadí z funkce. Problém bude asi v poškozeném tvaru těla konektoru, který má odtlačit zkratovací kontakty od pinů airbagu.
moody
Tuesday 16 May 2006 - 12:40:44 Citovat
Host
Konektor na pyrotechnice airbagu obsahuje zkratovací člen (jako ochranu proti statické elektřině při přepravě). Při zasunutí konektoru se zkratovací člen vyřadí z funkce. Problém bude asi v poškozeném tvaru těla konektoru, který má odtlačit zkratovací kontakty od pinů airbagu.
ýbrc
Tuesday 16 May 2006 - 18:28:58 Citovat
Host
Brouček napsal ...

Ronin44 myslel ten konektor vyhodit(ucvaknout) a dráty spojit na tvrdo.Bude asi nějaká blbost v tom konektoru

no jo jenže z té pyropatrony koukají jen dva trny na to nebudu letovat __;
lenin
Tuesday 23 May 2006 - 15:56:18 Citovat
Host
zdravim měl jsem to samý,šoupal jsem sedačkama při zapnutým zapalování a při tom se na okamžik přerušil kontakt v konektoru pod sedačkou a bylo hotovo.tak sem konektory pod oběma rozpojil ,očistil a prostříknul a makal na diagnostiku do opla v plzni.(do plzně nejezdit!!!)
Za minutu mi to smáznul vypláznul sem 11 kilo a dal sem si odchod.Byl sem tak vytočenej že sem svou vebe malem po cestě domů zbořil.od té doby v pohodě.
NIO
Tuesday 23 May 2006 - 20:29:49 Citovat
Host
stejne se to opet rozsviti, pokud uz to jednou udelalo, nejlepsi je to vystrihnout pod sedakem a sletovat naprimo.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1540 sec,0.1221 z toho dotazů.