• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zamek dveri - nejdou otevrit
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martin
Saturday 25 March 2006 - 20:47:55 Citovat
Host
ahoj, prestaly se mi otevirat zadni dvere a jelikoz byly na zavoru, tak nejdou vubec otevrit:-( Prestalo to fungovat, kdyz mi odesla pojistka centralniho zamykani. Nemate nekdo podobnou zkusenost? diky!
prtka
Saturday 25 March 2006 - 21:01:14 Citovat
Host
A teď ti fungijí na centrál je přední a zadní se nehnou
Martin
Saturday 25 March 2006 - 21:23:08 Citovat
Host
funguji predni a prave zadni. Leve jsou zamcene na zavoru, takze je neotevru ani zevnitr
prtka
Sunday 26 March 2006 - 06:37:31 Citovat
Host
Píšeš v Zafiře ...odhaduju ,že máš Zafiru...máš tam celkem 6 zámků...páté dveře..víčko na benzím..a čtvery dveře...a nejdou ti otevřít jen ty jedny zadní...tak to chápu...vypadá to ,že v tom zámku vznikl nějaký skrat a proto ti to vzalo pojistku....myslím,že máš štěstí ,že to nevzalo i ŘJ centrálu...od kud jsi...je to náročnější oprava...jsi zručný...nebo to sám dělat nebudeš
Marin
Sunday 26 March 2006 - 11:00:47 Citovat
Host
Zavada je presne jak popisujes. Funguji vsechny zamky (vcetne zavory), krome levych zadnich dveri. zafira r.v.2000. Bydlim u Jiloveho u Prahy, ale kazdy den jezdim do Prahy. Na nektere veci zrucny jsem:-), ale zrovna autoelektrika k tomu nepatri, asi bych to nechal odbornikovi. Mas nejaky tip? diky
prtka
Sunday 26 March 2006 - 13:15:08 Citovat
Host
Martine...řeknu ti to asi takle...není ta oprava tak jednoduchá...i zručný člověk s tím má dost starostí....dokonce se možná ani nemusí měnit zámek...stačí ho opravit..je to podle mě dost specifická oprava....do Prahy nejezdím...mám to zruky zjisti si cenu u sebe...možná tě na této opravě i budou chtít natáhnout...je dost specifická...normálně tu neříkám ,žádné ceny...ale pro tentokrát udělám vyjímku...kdybych ti to dělal..tak za otevření dveří tak..1000-1500..a za opravu zámku...asi 500...takže 1500-2000kč...pokud by se musel měnit zámek...tak bez opravy...plus zámek na vraku..u vás myslím 1250kč...nebo tak nějak...samozřejmně bez zničení čehokoli na autě
Martin
Sunday 26 March 2006 - 15:21:25 Citovat
Host
Diky Prtko, muzes mi rict nebo napsat odkud jsi? muj mail je Email Nevim jesli se tim zivis nebo si privydelavas, ale jestli rozumuis elektrice, tak bych mel pro tebe i vic prace. Nemam zatim plnou duveru v zadny z prazskych servisu, ktere jsem navstivil (a nebylo jich malo:-)
prtka
Sunday 26 March 2006 - 20:14:54 Citovat
Host
Martine...neživím se tím...a jsem z Ostravska nejblíž k Praze budu 31.3. ve Štokách ale řešil jsem nedávno podobný problém na VeBe...odešly najednou 4 zámky...a nikdo mi tu nechtěl poradit tak jsem se do toho musel vrhnout sám
NIO
Sunday 26 March 2006 - 20:50:11 Citovat
Host
Muze byt praskly drat mv hadici mezi dverni a karoserii nebo i zamek.
sundej calouneni tech dveri co nejdou otevrit, a do kabelu co vede k zamku pust do prislusneho vodice signal na otevreni, pokud to nejde a nejde hnout ani pakami na zamku tak musis zamek odvrtat a rucne otevrit.nebo ho rozlomit. pokud uz jednou takhle zlobi, NEDOPORUCUJI jakoukoliv opravu.spise vymenu za jiny,.
Martin pro Prtka
Sunday 26 March 2006 - 21:25:48 Citovat
Host
Stoky nejsou btak daleko, ale myslim, ze budes mit lepsi zabavu nez opravovat zamek:-) kazdopadne diky za radu a alespon se nenecham moc natahnout:-)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1409 sec,0.1067 z toho dotazů.