• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
120.000 km prohlidka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
vagos
Thursday 16 December 2004 - 08:37:04
Host
Ahoj brzy mne ceka prohlidka po 120.000 moji astry G 1,7dti, chtel bych se zeptat co vsechno nechal vymenit ci zkontrolovat. Nerad bych na neco zapomel .
Lib
Thursday 16 December 2004 - 08:41:58
Host
no jestli mas servisku, tak je to napsany v ni. Pokud ne, tak zakladem je vedet, co jak je na tom vsechno stary a hlavne co se ti na tom nelibi/nefunguje. Pak uz zbyva jen najit nekoho, v koho mas duveru a vsechno mu to vysypat na stul (klidne v lajckym podani, voni sou zvykli, zejo NIO ) On to shlidne odbornym okem a rekne ti, co je spatny a co dobry a doporuci nejakou lecbu. Tak si teda predstavuju optimalni prohlidku ja Stejny jak u doktora
[ Edited Thu Dec 16 2004, 08:42AM ]
NIO
Thursday 16 December 2004 - 20:57:42
Host
vagos83.208.90.211 napsal ...
Ahoj brzy mne ceka prohlidka po 120.000 moji astry G 1,7dti, chtel bych se zeptat co vsechno nechal vymenit ci zkontrolovat. Nerad bych na neco zapomel .


hlavne nevyhazuj penize jen tak za neco.nekdy je to zbytecne.
riwal
Friday 17 December 2004 - 07:04:35
Host
120k - to uľ se snad kromě oleje a rozvodů mění jen věci co se poserou ne ? Aspoň já to tak dělám, protoľe se přesně můľe stát, ľe ti je vyměněno vąechno za kaľdou cenu, protoľe je to napsaný v servisce a při tom to nebylo třeba.
Anonymous
Friday 17 December 2004 - 11:39:29
Host
.....vyměnit auto....??? checheche
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1452 sec,0.1050 z toho dotazů.