• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tiahlo zo stredneho panelu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kura
Tuesday 07 March 2006 - 09:23:20 Citovat
Host
Vcera som rozoberal cely stredny panel na OB MV6 1996 a pri vytahovani panelu mi zostala v ruke tycka. Po vytiahnuti som zistil, ze v strede za panelom su spravene aj vodiace listy avsak vobec netusim na co tam je a ako ju vsadit spravne naspat. Pomozte. Dik
RBr
Tuesday 07 March 2006 - 09:48:39 Citovat
Host
Ovládací panel pro dig.klímu?
Kura
Tuesday 07 March 2006 - 12:41:55 Citovat
Host
Ano je to digiklima a je to tiahlo je asi vo vyske radia. Nemoze sa nieco stat, ked jazdim bez toho?
Nomike
Tuesday 14 March 2006 - 19:08:06 Citovat
Host
Mám úplně stejné auto, ale táhlo tam je pouze to, co drží ten panel zacvaknutý v palubce. Než tyčku, to připomíná spíš záchranou brzdu. Brzo se tam budu stejně muset zase podívat. Tak jestli dřív nepošleš foto, počkej až se k tomu dostanu.
lubter
Tuesday 23 May 2006 - 10:08:26 Citovat
Host
Asi tě vůbec nepotěším, ale to táhlo je k ovládání vzduchových průduchů na levé a pravé straně.Stalo se mi to samé , co tobě.Chtěl jsem vyndat ten ovládací panel klimy, který se musí odjistit tak, že vsuneš ruku do šachty pro rádio a vpodstatě hned za ovládacím panelem je takové hranaté táhlo-něco jako záchraná brzda ve vlaku.To trochu stahneš dolů a celý panel ovládání klimy tím odjistíš a můžeš ho povytahnout ven.Já, i když už jsem to dělal několikrát,jsem strčil ruku kousek dál a tahal za to táhlo klimy až se mi ho povedlo vytrhnout.
Abych ho dla zpět , musel jsem rozebrat celou palubku a sundat ji ven.Opravdu se k tomu jinak nedostaneš.To táhlo totiž musíš zacvaknout na obou stranách do takových plastových držáků, na pravo od motůrku a na levo od otočné klapky vzduchového potrubí .
Dělal jsem to celej den a je to na posrání.Fakt to tam jinak nedostaneš.
Luboš __; __;
Kura
Wednesday 24 May 2006 - 13:53:15 Citovat
Host
2lubter> Dik za odpoved. Mam este jednu otazku. Co to presne ovlada? Ovlada to iba prieduchy na nohy alebo pomer tepleho a studeneho vzduchu alebo nieco ine?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1454 sec,0.1110 z toho dotazů.