• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Radio Philips CAR 400
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
gramaton
Monday 27 February 2006 - 15:09:14 Citovat
Host
Ahoj Borci, ještě jedna prosba kromě toho výfuku. Nevíte o nějaké firmě, která odkódovává autorádia? Mám Philipse CAR 400 (já ho nepoužívám, ale kamarád ho chce ode mě koupit) a potřeboval bych ho odkódovat. Nějak se mi namočili papíry a kód se nedá absolutně přečíst. V Oplu za to chtěj 600,- Kč, tak na to jim házím bobek. Zatím čau a dík.
Martas
Monday 27 February 2006 - 15:14:03 Citovat
Host
gramaton napsal ...
Ahoj Borci, ještě jedna prosba kromě toho výfuku. Nevíte o nějaké firmě, která odkódovává autorádia? Mám Philipse CAR 400 (já ho nepoužívám, ale kamarád ho chce ode mě koupit) a potřeboval bych ho odkódovat. Nějak se mi namočili papíry a kód se nedá absolutně přečíst. V Oplu za to chtěj 600,- Kč, tak na to jim házím bobek. Zatím čau a dík.


Kdokoliv jinej bude chtit 500, ale pokud mas to auto i s radiem kupovany tady tak by ti carpass meli vystavit zdarma.
Papír
Wednesday 22 March 2006 - 13:00:52 Citovat
Host
Odblokování rádií v Praze na počkání:
Tunig auto hifi
603454 437

Stojí to 500,- a je to za 5 min.
HANYS.4
Thursday 23 March 2006 - 22:33:50 Citovat
Host
Papír/// Nedávno sem čet že máš českej návod na CAR400 mohl bys poslat?Prosím.
Papír
Monday 27 March 2006 - 11:35:59 Citovat
Host
Tak mi napiš Mail, já ti to pošlu.
koudy
Monday 27 March 2006 - 12:01:24 Citovat
Host
gramaton napsal ...

Ahoj Borci, ještě jedna prosba kromě toho výfuku. Nevíte o nějaké firmě, která odkódovává autorádia? Mám Philipse CAR 400 (já ho nepoužívám, ale kamarád ho chce ode mě koupit) a potřeboval bych ho odkódovat. Nějak se mi namočili papíry a kód se nedá absolutně přečíst. V Oplu za to chtěj 600,- Kč, tak na to jim házím bobek. Zatím čau a dík.

koudy
Monday 27 March 2006 - 12:05:38 Citovat
Host
Mám staženej z netu nějakej dekodovací program, ale ještě jsem ho nevyzkoušel. Napiš kam Ti ho mám poslat a můžeš to vyzkoušet.
gramaton
Saturday 29 April 2006 - 11:17:33 Citovat
Host
Ahoj Koudy, budu moc rád, když mi ten prográmek pošleš na mail: Email

Jinak mám na prodej Vectru B 2.0 16 V SPORT z roku 1999, zelená metla. Je fakt super, tak kdybys vìdìl o nìkom, kdo nìco podobného schání, tak dej vìdìt.

Pøedem dìkuji _;
Ivan
Wednesday 27 December 2006 - 23:02:49 Citovat
Host
koudy napsal ...

Mám staženej z netu nìjakej dekodovací program, ale ještì jsem ho nevyzkoušel. Napiš kam Ti ho mám poslat a mùžeš to vyzkoušet.


Mám zaujem o ten program. Je to ešte aktuálne??
Ivan
Anonymní
Wednesday 27 December 2006 - 23:21:29 Citovat
Host
Celkem jsem zvedav jestli nekomu bude ten program fungovat, videl jsem funkcni na Blaupunkt CAR 300 a CAR 400 (ne Philips) kde se to generovalo podle vyrobniho cisla ... Programu na Philips CAR 400 jsem videl nekolik, ale vsechny byly to stejny, zadavalo se tam nejaky pro me neznamy cislo v hexadecimalu ktery poctem znaku nesedelo na zadnej z udaju kterej je na radiu uveden, takze z meho pohledu spis nikdo nevi co s tim a posila to jeden druhymu. Vzhledem k tomu ze odkodovani radii dela muj kamarad tak mu celkem verim ze na Philips CAR400 (CDR 500 atd ...) nic neexistuje, myslim ze by byl sam proti sobe kdyby mel (znal) neco co mu kod vyplivne a pritom kazdy radio rozebiral a ten kod z nej vycital jak to normalne dela.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1399 sec,0.1085 z toho dotazů.