• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Svícení Omega B
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
LudaS
Saturday 11 December 2004 - 11:11:15
Host
taky vám vaąe omega na potkávačky moc nesvítí? jak to vyřeąit? vyčistit? čirou optiku (kde a za kolik) silnějąí ľárovky?
riwal
Saturday 11 December 2004 - 17:33:08
Host
Čirá optika je akorát hezčí ve dne, kdyľ nesvítí, jinak je to jedno - to sou paradoxy. Silnějąí ľárovky samozřejmě situaci řeąí, ale je nutné zjistit v jakém stavu máą paraboly, pokud jsou slepé (matné), tak nepomůľe ani to.
Nomike / Email
Saturday 11 December 2004 - 23:06:21
Host
BLBOST !!!! Nevím, z jaké zkuąenosti jsi Riwale čerpal, ale evidentně jsi ujel. Klasické zavařovací skla uľ opravdu nikdo nevyčistí. Silnějąí ľárovky NEPOMŮ®OU. Akorát na vás budou víc blikat protijedoucí, ale vy to nepochopíte páč stejně nic neuvidíte. ©ikovně mně nabourali, takľe tímto děkuji pojią»ovně za nové světlomety s čirou optikou (tuąím ľe Hella). S klasickýma ľárovkama to svítí bombasticky! Nemohu porovnat s xenony, ale osvětlení to je takové, ľe mně Xeny přestaly zajímat. Ta světla svítí jak promítačka. Tvoří ostrou hranici světla a tmy. Vąe pod touto duhovou hranou je nádherně osvětlené. Na cenu si nevzpomínám. Dají se koupit cca za 4k, ale tuąím, ľe ty moje byly draľąí.
riwal
Saturday 11 December 2004 - 23:13:22
Host
Bez komentáře - je třeba číst.
Andrej
Sunday 12 December 2004 - 00:10:43
Host
2Riwi - hele, neni to sice nijak ultraradikalni, ale ciraky fuckt svitej lip.
riwal
Sunday 12 December 2004 - 00:20:17
Host
Sem rád Andreji, ľe si napsal ultraradikalní, ale mezi normálníma světlama a čirou optikou u faceliftu nevidim rozdíl. Záleľí jak se to udělá, ľe ? Osobně bych si troufnul říct, ľe xenony na VeBe sou na h....
[ Edited Sun Dec 12 2004, 12:23AM ]
Nomike
Tuesday 21 December 2004 - 00:03:19
Host
Pánové, já měl ty zrcadla úplně OK. Jen skla stály za h...o. A píąu vám o Omeze B. Jak to mají vektry fakt nevím. Ale já říkám, ľe ta změna byla ultra ultra ultra radikální !
Anonymous
Tuesday 21 December 2004 - 13:00:52
Host
Mám pánové dotaz. Taky mě toto trápí, vidím úplný h...o. Jenľe čirá optika se dělá aľ na modely od 9/97, je tam H1+H7 a já mám starąí H1+H1. Jde toto nahradit? Má to stejný úchyty? Dík za info.
Nomike
Tuesday 28 December 2004 - 19:31:39
Host
Anonymous195.146.114.190 napsal ...
Mám pánové dotaz. Taky mě toto trápí, vidím úplný h...o. Jenľe čirá optika se dělá aľ na modely od 9/97, je tam H1+H7 a já mám starąí H1+H1. Jde toto nahradit? Má to stejný úchyty? Dík za info.


ANO, já jsem tu čirou optiku namontoval na OmBe 96. Je to úplně stejné, akorát ultraradikální
Anonymní
Friday 01 April 2005 - 01:55:02
Host
Ja mam predek Steimetz a cirou optikou a hovno to sviti.Astr r.v 95 svítila líp.(mel jsem ji pred omegou) a lampy maji krasne zrcadlo i pelxi.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1345 sec,0.0944 z toho dotazů.