• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zapojení autorádia
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Host
Thursday 12 July 2012 - 20:08:30 Citovat
Host
qpc napsal ...

a všechny pojistky jsou OK?




pojistky jsem kontroloval :/ jsou v pohodě, doufám že mi tam někde neutavil nějakej drátek, nebo nezkratoval nějaké zařízení
pavel381
Friday 13 July 2012 - 09:02:11 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
možná je to blbá rada ale kdysi jsem s kamarádem řešil něco podobného a nakonec se to vyřešilo odpojením baterie na půl hodinky a po následném zapojení vše bylo ok..prý tehdy se zbláznila řídící jednotka auta a po jejím restartu (odpojení baterie) se znova naprogarmovala..jestli je to ale blbost tak se omlouvám ale myslím že za pokus to stojí )
Jan
Friday 13 July 2012 - 12:49:40 Citovat
Host
díky, každá rada dobrá, vyzkouším
Host
Friday 13 July 2012 - 15:56:37 Citovat
Host
tak už vím důvod, byla to pojistka, respektive nebyla tam vůbec, a podle manuálu a tak jsem na to nedošel i když jsem je kontroloval několikrát, a aj vím jak se to přihodilo, než se v tom začal vrtat ten profík tak všecko fungovalo ale on jak tou zkoušekou všechno zkoušel tak nevím asi se ta pojistka tam jak to říct, už nevrátila "náhodou" zpět. no a mě to pak nesvítilo ani sem nevěděl čím to je, stálo mě to 300,- za to že to měl celé rozdělané a a skoro nic neudělal, abych řekl pravdu tak asi semnou vyjebal, ale hold, aspoň pro příště mám zkušenost, jako mladej toho ještě moc neznám. tak teď už se to zdá být všecko v pohodě, funkční, díky za rady

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1391 sec,0.1088 z toho dotazů.