• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zapadlý zámek - Omega B
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavlii
Friday 17 February 2006 - 23:03:01 Citovat
Host
Zdravím! Nemá někdo z Vás nějakou zkušenost se zámkem u řidiče? Prostě jsem jemně zabouchl dveře a dálkovým zamknul. Ještě jednou jsem stiskl zamykání (tím se aktivuje i alarm). Po příchodu mi centrál otevřel všechny dveře kromě těch dveří u řidiče. Rukou jsem se snažil vytáhnout ten blbinec (čudlík), ale ono to nejde. Je tam nějaký odpor. Bohužel nevím jak sundat polustraci, když ke šroubům se dostanu až po otevření dveří. Neznáte někdo nějaký způsob, jak ty dveře pokud možno nenásilně otevřít? Jsem sice teď na sl. cestě, ale už mě chytli policajti a divili se, když jsem vylejzal přes spolujezdce. DÍKY!
Legend
Saturday 18 February 2006 - 11:56:13 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
To bude docela problém, mě se to jednou stalo, když jsem měl špatný kontakt v konektoru přímo u motorku centrálu. Vyřešil jsem to tak, že jsem vymontoval ten odemykací čudlík nahoře, potom komplet vnitřní kliku a po sklopení sedadla řidiče se povedlo vyndat i boční šrouky, které drží tapecírung. Poté jsem tapecírung odehnul o cca 10cm a dostal se rukou ke konektoru motorku, se kterým jsem různě pohyboval a současně odemykal a zamykal, až se mi odemkly i řidičovy dveře. Jako možné řešení by ještě mohlo být vymontovat venkovní kliku dveří z vnitřního prostoru dveří /drží na 2 x 10mm matici + konektor + 2 táhla/ a odtamtud zkusit dveře mechanicky odblokovat, ale to nemám vyzkoušené.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Rado
Saturday 18 February 2006 - 11:58:53 Citovat
Host
Jenom tak me napadlo,ze bys moh odpojit baterku a pokusit se otevrit dvere rucne klicem nebo vytahnout cudlik rucne.U me to fungovalo kdyz mi v mrazech klekla baterka.
Martas
Saturday 18 February 2006 - 12:04:40 Citovat
Host
Rado napsal ...
Jenom tak me napadlo,ze bys moh odpojit baterku a pokusit se otevrit dvere rucne klicem nebo vytahnout cudlik rucne.U me to fungovalo kdyz mi v mrazech klekla baterka.


Pokud mas zamceno na "dva zapady" tak to vnitrnim cudlikem nejde otevrit.
JardaK
Saturday 18 February 2006 - 12:17:07 Citovat
Host
Dnes se mi stalo podobné - otevřel jsem centrálem, ale dveře u řidiče mi nešly otevřít. Stalo se to již v minulosti. Ale stačilo jen použít klíče - klíčem jsem vnitřní "čudík" povytáhl a dveře šly otevřít. Po druhé jsme již otevřel dálkáčem normálně. Nevím, zda to máš podobně. Nevím, zda se Omegy dělaly se zaslepenými zámky. Pokud nemáš zaslepený zámek, tak to zkus klíčem.
Pavlii
Saturday 18 February 2006 - 14:43:12 Citovat
Host
Klíčem jsem to zamozřejmě zkoušel, ale mám ten pocit, že nic nezmůžu, neboť ten klíč spíná zase jen centrál a mechanicky s tím čudlíkem ani nehýbe. ACH JO!
JardaK
Saturday 18 February 2006 - 15:49:03 Citovat
Host
K otevření mi scházelo jen málo - snad asi 2 mm. Klíčem jsem tuto vzdálenost vyzvedl a dveře potom šly otevřít. Nevím, jestli máš stejnou závadu jako já.
legionar
Saturday 18 February 2006 - 19:56:30 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
když odpojíš baterku tak to normal otevřeš klíčem , pokud to nepude tak máš dřížené táhla s to pak bude problém otevřít



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
Anonymní
Sunday 19 February 2006 - 11:34:38 Citovat
Host
legionar napsal ...
když odpojíš baterku tak to normal otevřeš klíčem , pokud to nepude tak máš dřížené táhla s to pak bude problém otevřít

Jo taky si myslim ze pri odpojene baterce by to melo klicem otevrit.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1821 sec,0.1270 z toho dotazů.