• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Imobilizer
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Radim
Friday 10 February 2006 - 15:31:30 Citovat
Host
Nevíte někdo když mi přestal fungovat imobilizer, zkoušel jsem i více klíčů a nic. Zkoušel jsem odpojit baterku a znovu po chvíli připojit a nic.
Před tím mi zhořel diodový můstek v alternátoru, může to být tím?
Myslím si že asi ano,sle co stím můžu si stím poradit i někjak sám ,než to povezu do servisu .
Všem zatím moc díky
Radim
Wednesday 15 February 2006 - 15:57:40 Citovat
Host
Boužel mi nikdo neodpověděl na můj dotaz.
Tady je mé zjištění co jsem zjistil v knížkách a na netu . Neručím že to vysvětlím přesně!
Imobilizer nemůže zhořet , když klekne alternátor což mi klekl. Odešl diodový můstek.
Ten imobilizer mi nefungoval! Při zapnutem klíčku mi blikala oranžová kontrolka = porucha elektronické závory. motor nešel natočit. Protože nešlo čerpadlo apod, co vlastně blokuje imobilizer!
Imobilizer je napájený dálkově s řídící jednotky a je umístěný vna spínací skřínce zapalování. (tam kde strkáte klíče při startu
Imobilizer jsem asi resetoval nebo porstě rozchodil tak ,že jsem nechal klíče v zapalování připojil jsem baterku, kterou jsem před tím odpojil asi na 5 minut. A imobilizer se vzpamatoval! Nechal jsem pak bežet motor asi pět minut, protže aby si řídící jednotka ukladala nejlepší data! Nastartovat mortor bez plynu a nechat 5 minut na volno běch. Bude pak nižší spotřeba a dosáhnete lepšího výkonu motoru. Doporučuje se udělat jednou za půl roku. Neresetovat řídící jednotku ,pokud chcete zjistit závady na diagnostice , třeba u OPELA!
Doufám že to někomu pomůže . Já jsem se stím trápil celý víkend a už jsem to pomály vzdával ,ale nedalo mi to a pokoušel jsem se na to přijít sám ,protože odtahovat auto do servisu bez motoru je dost blbé ! Nejde žadný posilovač (řízení, brzdy)
Tak ať se daří
Yper
Thursday 16 February 2006 - 11:48:19 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No nediv se, že nikdo neodpověděl, ale tady vyloženě zatím nikomu imobilizer takhle zatím nezahaproval.
Jednou mi NIO vyčetl z registru závad i porucha imobilizeru, ale možná se to stalo ženě, protože já si to mepamatuji. Pak stačí auto zamknout dálkou (i zevnitř) a znovu odemknout a už to zase funguje - tedy ve většině případů. Ale asi si všichni uložíme do paměti, jak jsi to udělal ty a jsme zase chtřejší.
Hlavně neztrácet hlavu, bohužel všechno nevíme.
Většinou se zde zatím řešilo nefungující dálkové ovládání centrálu. &|

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
qpc
Thursday 16 February 2006 - 11:58:39 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
jsi šikula,vzdávám ti hold..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


mirda x20xev
Thursday 16 February 2006 - 19:10:59 Citovat
Host
Jsem asi natvrdlej, ale nevím jestli při tom zapojení baterky zpět byli klíčky v zapalování otočené do polohy rozsvícených kontrolek?
Radim
Saturday 25 February 2006 - 12:44:21 Citovat
Host
Ne zapalování jsem zapnuté neměl, jen zasunutý klíček v zapalování! _s103
Petr.S.
Sunday 26 February 2006 - 20:20:12 Citovat
Host
Co všechno vlastně tvoří imobilizér? De mi o to jestli bych něco z něj nemohl použít pro vypnutí auta pře GSM.
HANYS
Thursday 09 March 2006 - 19:52:11 Citovat
Host
teprve ted jsem četl zajímavý návod jak restartovat řídící jednotku,je to nějaký použitý návod z manuálu?jsem přřekvapený co všechno se s tím dá nastavit. _love
Bláža
Monday 01 April 2013 - 21:11:09 Citovat
Host
Mohu se zeptat pokud jsem ztratil klíček lze imobilizér nějak přemostit? mám totiž náhradní bez čipu a bez něj auto nejede((
Bohouš XE18XE
Thursday 27 March 2014 - 19:50:26 Citovat
Host
Mám stejný problém odešel mi diodový můstek ale příčinou bylo že mi skratovalo vnitřní osvětlení to jsem vyřešil ale od tý doby co jsem vyměnil můstek tak nemůžu nastartovat a v paměti závad je imobilizer tak sem sám zvědav jak tvoje rada pomůže

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1634 sec,0.1319 z toho dotazů.