• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vyblinkání kódů diagnostiky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Wednesday 08 December 2004 - 12:57:13
Host
Prosím, prosím jak se vyblikaj kódy u diesela (X20DTL)? Koukal sem ľe na diag. konektoru neni pin 6 a i ve schematech je pin 6 zapojen jenom u benzínů...dneska se mi rozľhnul opakovaně vrtulníček tak bych to rád zjistil jinak neľ u opla....
Yper
Wednesday 08 December 2004 - 13:06:40
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Klubo, co to tam máą porád za závady? jednou je to neznámá kontrolka, pak se zjistí ľe je to chladič, teď je to zase nějaká vrtulka! Hele, příjde mi, ľe máą auto s inteligentním čipem a tak jako města, tak se i tvoje auto připravuje na Vánoční svátky, ľe si zkouąí barevnou hudbu na 24. večer!
Přijde mi to, ľe v minulosti mělo tohle auto problém s olejem v chladící soustavě a ta není pořádně propláchlá a vyčiątěná.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Wednesday 08 December 2004 - 13:27:30
Host
ale prd...já tim vrtulníčkem myslel kontrolku elektroniky motoru a ta neznámá kontrolka svítila protoľe je uraľenej konektor na jednotce chlazení co je (inteligentně) hned za přednim nárazníkem....a hlavně mě nestraą s tim olejem nebo to schodim ze skály a budu jezdit autobusem....
[ Edited Wed Dec 08 2004, 01:28PM ]
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2559 sec,0.2305 z toho dotazů.