• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
od kdy jsou kliky v barvě?
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Dan
Monday 06 February 2006 - 19:09:16 Citovat
Host
Ahoj,
řešim takovej problém, koupil jsem Vectru 99 (po faceliftu), ale zjistil jsem, že nemám kliky v barvě auta, ale černý, přičemž jsem ještě novější Vectru B s černejma klikama neviděl, začínám si myslet, že je ten týpek někomu střihnul.. Nevíte kde by se daly sehnat v barvě a za kolik? nebo by je někdo dokázal stříknout do barvy tak, aby to za rok neslezlo, možná je to malichernost oproti jinejm dotazum, ale točí mě to
díky
Multec.Motronic
Monday 06 February 2006 - 19:11:12 Citovat
Host
Myslím,že to záviselo na výbavě...
Tuším,že základ měl černé:-( nedávno jsem měl ještě prospekty,ale nějaká dobrá duše mě o ně připravila
Mája
Monday 06 February 2006 - 19:12:41 Citovat
Host
jj,záleží na výbavě,
Martas
Monday 06 February 2006 - 19:13:12 Citovat
Host
Opravdu zalezi na vybave, nektery maji v barve jak kliky tak listy i celej naraznik, nektery to maji cerny .... I kdyz ja mam facelift 2000 az na kliky vsechno v barve a firemni 2002 jsou na tom stejne tak nevim.

<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po úno 06 2006, 07:18 ]</span>
Martas
Monday 06 February 2006 - 19:21:06 Citovat
Host
Ale ted jsem zkusil kouknout po inzeratech a valna vetsina faceliftu co je s fotkama ma kliky cerny takze nebal bych se ze to puvodni majitel nejak "upravoval".
Dan
Monday 06 February 2006 - 19:43:14 Citovat
Host
hmm tak jsem trochu klidnej, ale stejně bych je rád koupil, koukal jsem na netu, že se daj sehnat chromovaný kliky na různý auta max do dvou litru, ale tyhle nikde nemaj, možná by mi je mohla nějaká dobrá duše co si kliky zavařila odprodat
qpc
Monday 06 February 2006 - 19:47:12 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Dan napsal ...
Ahoj,
řešim takovej problém, koupil jsem Vectru 99 (po faceliftu), ale zjistil jsem, že nemám kliky v barvě auta, ale černý, přičemž jsem ještě novější Vectru B s černejma klikama neviděl, začínám si myslet, že je ten týpek někomu střihnul.. Nevíte kde by se daly sehnat v barvě a za kolik? nebo by je někdo dokázal stříknout do barvy tak, aby to za rok neslezlo, možná je to malichernost oproti jinejm dotazum, ale točí mě to
...v základní výbavě a nižší výbavě byly černé..
díky



Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Peepino_
Saturday 01 April 2006 - 12:00:05 Citovat
Host
Nazdárek ... Dají se někdě sehnat kliky v barvě?Je možné to vymenit? Mám VB 1.8 1999 a taky mám černý kliky.
Díky za radu.
vrgada
Saturday 01 April 2006 - 15:13:14 Citovat
Host
a od kdy u omegy B usetrili za zamek spolujezdce, u starsich se to dalo odemykat z obou stran
RRAAFF
Sunday 02 April 2006 - 12:12:48 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
vrgada:Tak rok 1995,6?.
Myslím,že tou souvisí s tím,že snad první Omegy měli dálkáč na infrapaprsku,čili tam jsi musel stát kousek od toho,aby se to odemklo-proto snad ten další zámek,pak přišli normální dálky,tak zámek vypustili.Možná,že ale kecám
Jinak ten zámek stejně není hezkej,je to bez něj hezčí.Koukal jsem,že dost aut(hlavně VW) nemá už zámek žádnej,ani u řidiče-viděl jsem to u pár Passatů.

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2101 sec,0.1655 z toho dotazů.