• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
neoriginalni radio
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jiri23
Thursday 02 February 2006 - 10:42:38 Citovat
Host
Zdravim vsechny! Mam maly problem, zabudoval jsem do corsy nove radio, ale pokazde kdyz vyndam klic ze zapalovani, vymaze se mi pamet.. musim nekde prehodit nejaky kabel nebo neco podobneho? setkal se s timto problemem uz nekdo? A jde nejak zaridit aby mi na puvodnim displeji zustalo datum i pri zapnutem radiu??
Dik mod, jIRi
Martas
Thursday 02 February 2006 - 10:43:52 Citovat
Host
U VeA se musely prohodit dratky staleho napajeni a napajeni "od klicku", tady to bude totez ....
jiri23
Thursday 02 February 2006 - 10:47:22 Citovat
Host
ktery to jsou nahodou nevis, ze? ale stejne dik
Martas
Thursday 02 February 2006 - 10:50:27 Citovat
Host
jiri23 napsal ...
ktery to jsou nahodou nevis, ze? ale stejne dik


Nevim jaky mas konektory ale u VeA byl jden napajeci a druhej k bednam, staci vzit voltmetr a merit, na jednom (mel ale nemusi byt cerveny) bude furt +12 a na jednom (ja ho mel zluty) je +12 jen kdyz zapnes klicek. Tyhle dva musis prohodit a nebo taky nektery radia maji prepinac a staci to prepnout.
prtka
Thursday 02 February 2006 - 11:39:44 Citovat
Host
Mám takový pocit že řlutý a červený...ale jak psal Martas
Martas
Thursday 02 February 2006 - 11:41:36 Citovat
Host
V autech se bohuzel barvy necti i kdyz zem byva cerna vzdycky .....
Yper
Thursday 02 February 2006 - 14:12:38 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Prostě musíš vzít schéma zapojení toho rádia a tam je vyobrazený konektor a vývody napájení. Určitě tam budeš mít 2x + přívod.
1x ze spínací skříňky a 1x trvalé + práve pro uchování konfigurovaných dat v rádiu.
Pak to musíš zkontrolovat, zda tyhle pozice sedí proti konektoru z auta a případně popřehazovat.
Já mám ve svém Kenwoodu celkem plus 3x.
Jednou + spínané klíčkem, 1x plus pro uchování dat a 1x plus pro spuštění rádia i bez klíčku!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
mikele_g
Thursday 02 February 2006 - 14:52:25 Citovat
Host
Mam Agilu 03 a mal som ten isty problem(ratio SONY), ak mas CorsuC tak by to mali byt takmer identicke. Trebalo prehodit napajani radia a napajanie MEM ale na presnejsie by som musim pozriet do poznamok, znacil som si tuto zvlastnost
Bad.Man
Thursday 02 February 2006 - 16:58:34 Citovat
Host
červený - stálé napájení, žlutý - napájení pamětí.... nebo naopak??? - to změříš voltmetrem... Ale když se podíváš na kabeláž tak tam u těhlech dvou barev (vedou z rádia - ještě před ISO konektorem) najdeš takový propojky - kovový zakončení kabelu v plastový bužírce .... tak kombinuj dokud nedosáhneš správnýho výsledku - kombinace jsou tušim 3 přičemž jedna je ta správná ....
Bad.Man
Thursday 02 February 2006 - 17:15:43 Citovat
Host
Takže barvy jsou zjevně naopak ..... a pro upřesnění u mojeho novýho Soňáka to vypadá takhle....

[ 30_dsc00411.jpg ]

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1831 sec,0.1242 z toho dotazů.