• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nejde nastartovat,bliká kontrolka elektroniky motoru
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Dan
Tuesday 31 January 2006 - 12:42:30 Citovat
Host
Hezky den, nejde mi nastartovat OvA 1,6 1995, bliká kontrolka elektroniky motoru, motor točí, ale nestartuje.Může to byt třeba jen zamrzlé?Doteď mi slouzila uzasne, ale jsem z toho problemu na mrtvici. Dekuju.
Martas
Tuesday 31 January 2006 - 12:56:59 Citovat
Host
Jestli to toci "normalne" tak problemu muze byt cela rada, napred bych zkusil jestli to pali, potom palivo atd ....

Jestli to toci ale "naprazdno" tak to muze byt treba rozozvodak.
RBr
Tuesday 31 January 2006 - 13:01:38 Citovat
Host
Kontrolka motoru bliká?
Má toto auto immobilizér? Zkoušel jsi jiný klíč?

Já jen že když mi nešla nastartit O-B (olej na svíčkách), tak kontrolka elekrroniky svítila
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út led 31 2006, 01:15 ]</span>
Dmcd
Tuesday 31 January 2006 - 13:02:41 Citovat
Host
Nevim jak je na VeA znacen spatnej imobilizer (nebo klic bez imob. nebo s jinym imob.) protoze ten se projevi tak ze auto normalne toci, vsechno jede ale motor nechytne. Pri tom blika kontrolka auta s klicem (na novych autech - je to jina nez kontrolka motoru) ale ze by jen tak odesel se mi vubec nezda...
Dan
Tuesday 31 January 2006 - 13:03:31 Citovat
Host
Imobilizer to nema, jiny klic jedu za chvili vyzkouset.Benzinu tam je dost, tak 1/4 nadrze.Bral jsem chvili predtim. Doufam, ze to jen zamrzlo, asi pockam na oblevu..
Martas
Tuesday 31 January 2006 - 13:11:27 Citovat
Host
Dan napsal ...
Imobilizer to nema, jiny klic jedu za chvili vyzkouset.Benzinu tam je dost, tak 1/4 nadrze.Bral jsem chvili predtim. Doufam, ze to jen zamrzlo, asi pockam na oblevu..


Kontrolky svitej, starter s motorem normalne toci ?
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út led 31 2006, 01:12 ]</span>
Dan
Tuesday 31 January 2006 - 13:16:30 Citovat
Host
Všechno se deje jako normalne, rozsviti se vsechno, zhasnou airbagy a to hned vedle, sviti jen olej a dobijeni, elektronika chvili sviti a pak zacne blikat.Kdyz tocim, zhasne i olej a dobijeni, jen ta elektronika motoru furt blika.. Neco jsem slysel o zamrznuti benzinoveho cerpadla, ale nevim Navic se mi to stalo asi 50 km od domova a teple garaze, takze ted jsem odkazany na jednu dobrou dusi co mi to necha na zahrade, ale to je asi tak vsechno co s tim zmuze.. Ach jo..
Dan
Tuesday 31 January 2006 - 13:34:02 Citovat
Host
Ano, ta blba kontrolka BLIKA. Sem tam se rozsvitila, ale po vypnuti motoru a nastartovani zase zhasla. COz jak jsem se tu docetl je temer normalni.Jenze ted BLIKA...
Dan
Tuesday 31 January 2006 - 13:48:49 Citovat
Host
Kdyby nekdo tusil, co to znamena, byl bych moc rad..
Dmcd
Tuesday 31 January 2006 - 13:57:46 Citovat
Host
Na starsi auta je machr Vaclav GT - rozhodne zkus zjistit kod chyby - na tvym aute by to melo jit v pohode a pak se da vice rict...
Seznam kódů závad ECU: Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1306 sec,0.1010 z toho dotazů.