• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kadett C14NZ nestartuje
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
radioactive
Monday 30 January 2006 - 19:03:51 Citovat
Host
Ahoj lidi, uz tyden mi nejezdi kadour s motorem C14NZ. Nema vubec snahu nastartovat . . motor se toci, baterka nova, cerpadlo tlaci benzin a nic. Zkousel jsem i hlavni kabel z civky, ten dava jiskru. Myslel jsem, ze mam neco se vstrikovacim ventilem, jelikoz mi kamos hlasil, ze mi tam benzin nestrika. Tak jsem ho vymenil a zas nic. Jak se vam ten strik chova? Ja kdyz dam klicek do prvni polohy, zacne mi tlacit cerpadlo a strikne mi to docela velkou davku do karbecu . . . Myslim ze ten strik co tam byl pred tim, to nedelal . . . . Jo a jakmile startuju, do striku jde kolem 10voltu. Jinak me jeste napada, ze jsem se nekoukal do rozdělovače . . jen doufam ze to nebude ECU
Martas
Monday 30 January 2006 - 19:11:03 Citovat
Host
Ja osobne bych zkusil jestli pali kterejkoliv kabel za rozdelovacem az potom bych hledal cokoliv jinyho ...

To ze palivove cerpadlo po otoceni klickem "strikne" je normalni, musi udelat tlak v potrubi.
radioactive
Monday 30 January 2006 - 19:16:29 Citovat
Host
no ja mam prave pocit, ze by to melo natlakovat a nestriknout hned takovou davku. . . fakt toho strikne hodne. Jinak ted u sebe bohuzel nemam svicak, ani zadnou svicku a kabely maj to dlouhy kovovy zakonceni, takze asi budu muset pockat do zitra. Divny je, ze se motor vubec nesnazi chytnout alespon na par valcuu. No za chvilku tam vlitnu, juknu na rozdelovac a na rozvodak . Jsem bez auta jak bez ruky
Martas
Monday 30 January 2006 - 19:18:07 Citovat
Host
Pokud to nepali takto chytit fakt nemuze ..... Ale ta krytka by mela jit stahnout nebo to toho vraz treba dlouhej sroub na to vyzkouseni jestli to pali to neva ...

Jo tobe to viditelne strika benzin ? Normalni je ze cerpadlo zavrci.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po led 30 2006, 07:20 ]</span>
radioactive
Monday 30 January 2006 - 19:21:14 Citovat
Host
No jasne . . . cerpadlo zavrci, strikne davku a misto toho, aby se to natlakovalo, tak to strikne do karbecu. Strikne tak 1 cm hladinu. Tz. . . to by asi nemelo . Holt tam vratim ten starej strik .
JardaB
Monday 30 January 2006 - 19:32:46 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Kdyz to tam strikne nejake palivo a presto si to ani neskrtne, tak nejde zrejme zapalovani. Mam vyzkouseno, ze kdyz se do sani jen tak strikne 1-2 cm3 benzinu, vstriky jsou odpojeny a startuje se, tak to aspon zaskyta, vetsinou se i hezky roztoci na par otacek. Takze vyndat svicky bude nutne, jestli jsou mokre, tak je jasno

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
radioactive
Monday 30 January 2006 - 19:34:32 Citovat
Host
Tak mi kamos privez svicak . . . hnedka uvidim na cem jsem . ..
radioactive
Tuesday 31 January 2006 - 00:09:14 Citovat
Host
Tak strik mi prochcava, protoze sem tam nedal to spodni malinky tesneni. V tom zavada neni. vymontoval jsem svicky a vzdycky na kabelu pres kostru zkusil jestli hazi jiskru. byly prechcany a vsechny 3 zleva nepalily. Posledni si skrtla, ale pak mi dosla baterka, tak nevim. zitra vemu funkcni svicky a uvidime, jestli to neco hazi. . . palit by to melo bez ohledu na ECU, nee? Nebo by to mohl ovlivnovat napr. snimac otacek?
radioactive
Tuesday 31 January 2006 - 21:34:08 Citovat
Host
Tak dnes uz jsem konecne nasel pricinu celeho problemu. rozdelovac je u motoru C14NZ spojenej s vackou takovym plastovym koleckem. kolecko je na ojnici rozdelovace uchyceno zavlackou, ktera vlastne prochazi jak primo koleckem, tak tou ojnici. Buba mi rikal, ze se tahle zavlacka muze zlomit a kolecko se pak protaci. Bohuzel me zavlacka vydrzela a zlomil se valecek, kterej z toho kolecka trcel do vacky. (prenasi jim tocivy pohyb vacky do rozdelovace). . .
V rozdelovaci jsem nasel takovou bilou hmotu. Myslel jsem, ze je to jakasi vazelina, az pak jsem zjistil, ze to byla emulze vody s olejem. Pri tech mrazech to muselo zmrznout . . Vubec nevim jak se tam ta voda dostala, nikde v oleji po ni neni ani stopy, a to mi pred mesicem olej menili a rikali, ze ten starej byl docela v poho. ))

THX to BUBA

P.S. - Zitra si zajedu do Pesvic za jednim vykoristovatelem a zkusim z nej to kolecko podojit Jestli jste nekdo z CV a mate co potrebuju, ozvete se ) : 724612170
radioactive
Thursday 02 February 2006 - 19:52:39 Citovat
Host
Tak od včerejška už jezdim . . . Uuuufff . Koupil jsem ten kroužek za 110,-Kč u jednoho maníka co dělá do Opelů. Původně za to chtěl 200,- a říkal, že novej stojí 600,- . Taková kravinka .. .. fakt by mě zajímalo, jestli to opravdu stojí tak moc.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1523 sec,0.1207 z toho dotazů.