• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra A -b venkovní zrcátko
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr
Tuesday 24 January 2006 - 22:32:32 Citovat
Host
Ahoj, nějaký dobrák mi rozbil skolo u levého zrcátka. Neporadíte, jak zrcátko vyndat ? Nechtěl jsem to v tom mrazu moc ohýbat, aby plast nepraskl, ale škvírou jsem viděl, že v uchycení je vidět nějaká pružinka (možná 2).
Poradíte někdo jak na to ?

Díky
PN
Wednesday 25 January 2006 - 00:35:48 Citovat
Host
pokud mas mechanicke zrcatko, tak ma plastovy kryt, ktery je pouze nasunut na cele mechanice zrcatka. Vysunutim "od auta" ho sundas. Mozna ma nejake zamky, ale u mne jsou asi praskla, protoze to jde pomerne lehce. Pak uvidis celou mechaniku arcatka, ktera je dobre citelna. Popisuji VA 95 1.7D GT.
iopkek
Wednesday 25 January 2006 - 05:56:23 Citovat
Host
Ano, u VeA je kryt zrcátka na zacvaknutí, takže zapáčit a on se uvolní a měl by zůstat viset na takovém kloubovém mechanizmu, ze kterého se dá sundat. A jestli si dobře vzpomínám, tak sklo je nalepeno na plastové podložce, která je zacvaknuta v mechanismu naklápění. Sklo se dá koupit neorigo jako ND a pokud není plastová podložka rozbitá, tak lze pracně staré sklo odlepit a nalepit nové.
Martas
Wednesday 25 January 2006 - 06:42:42 Citovat
Host
Petr napsal ...
Ahoj, nějaký dobrák mi rozbil skolo u levého zrcátka. Neporadíte, jak zrcátko vyndat ? Nechtěl jsem to v tom mrazu moc ohýbat, aby plast nepraskl, ale škvírou jsem viděl, že v uchycení je vidět nějaká pružinka (možná 2).
Poradíte někdo jak na to ?

Díky


Na vyndani skla neni treba sundavat zrcatko, zastrc pod sklo (cely naklapeci mechanismus) neco nezeleznyho (drevenyho umelohmotnyho) a po zapaceni smerem ven na tebe vyskoci, ale v tehle mrazech s tim sjed nekam do tepla a nech to ohrat je to umela hmota ...
George
Sunday 04 June 2006 - 16:18:52 Citovat
Host
Cau. Chtel jsem se zeptat, jak se sundava plastovy kryt praveho vnejsiho zpetneho zrcatka na VeBe (manualne ovladane zrcatko)? Ten kryt mi docela neprijemne rachoti, tak bych ho chtel sundat a nejak vypodlozit... Kterym smerem ho mam sundavat, abych neco neurval? Dik
qpc
Sunday 04 June 2006 - 16:21:35 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
nahoře a dole je to nacvaknuté..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


George
Sunday 04 June 2006 - 17:32:32 Citovat
Host
Ja vim ze je to nacvaknute ale jakym smerem??
qpc
Sunday 04 June 2006 - 18:56:56 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
George napsal ...

Ja vim ze je to nacvaknute ale jakym smerem??


kryt se nasazuje zepředu dozadu a je na něm nahoře kolmo zobáček,to jest nahoře je dolu a obráceně.při malém pokusu o vypáčení slabim šroubováčkem na to přijdeš sám.Hloubka toho trnu neni moc velká

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


George
Sunday 04 June 2006 - 19:20:03 Citovat
Host
Dik qpc to jsem potreboval vedet _;

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2067 sec,0.1576 z toho dotazů.