• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Commodore :: COMMODORE :: Commodore podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dotaz brzdy
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
radek
Thursday 17 April 2008 - 22:53:11 Citovat
Host
ozivil jsem toto tema protoze znam historii toho projektu ..Byt tebou tome dam tam brzdy z omegy 3000 ale zase je mit ze?jabych mel cele auto naprodej i s brzdama ktere si tam myslim kupoval zrovna ty
WISAStar
Thursday 17 April 2008 - 23:25:25 Citovat
Host
radek napsal ...

ozivil jsem toto tema protoze znam historii toho projektu ..Byt tebou tome dam tam brzdy z omegy 3000 ale zase je mit ze?jabych mel cele auto naprodej i s brzdama ktere si tam myslim kupoval zrovna ty


mas omegu 3000 ?? ozvy se mi prosimte na 774614564 dik
walto
Friday 18 April 2008 - 13:32:37 Citovat
Host
Tomas, mozno Ti poradia tu: Odkaz
Anonymní
Saturday 19 April 2008 - 21:39:24 Citovat
Host
radek napsal ...

ozivil jsem toto tema protoze znam historii toho projektu ..Byt tebou tome dam tam brzdy z omegy 3000 ale zase je mit ze?jabych mel cele auto naprodej i s brzdama ktere si tam myslim kupoval zrovna ty


posli mi prosimte ty fotky jeste nedorazili.. Email
Anonymní
Tuesday 04 August 2009 - 18:16:58 Citovat
Host
koukam že se to tu za tu dobu co jem to napsal docela rozjelo,ale rada stejně žádná
Každopádně brzdy(třmeny) přední z bmw E23 735,neo 740 to už tet nevím.Každopádně jsou to 4 pístky a pasujou naprosto přesně, jen se to přešroubuje a hotovo

Co se dynamiiky C30se týče je to nejlepší motor vod opla a jede perfektně, rozhodně to je lepší než mv6 která má papírově větší výkon.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1596 sec,0.1296 z toho dotazů.