• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
siemens vdo cdr 500
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
DIAGO
Wednesday 14 December 2005 - 19:59:57 Citovat
Host
zdravím opláky....nemáte někdo elektrické schéma zapojení výše uvedeného rádia včetně výpisu součástek? Nějak se mě z něho zakouřilo....zjistil jsem, že vstupní obvod je v....ale teď potřebuju el. schéma, abych to moh dát opět dohromady....díky
Email
Martas
Tuesday 10 January 2006 - 07:47:14 Citovat
Host
Siemens VDO CDR 500 je blbost, bud mas Siemens (montovano do auta v nemecku) nebo VDO (montovano u nas), ale kazdy je uplne neco jinyho jen to podobne vypada. Kazdopadne ja nemam schema ani na jedno.
riwal
Tuesday 10 January 2006 - 07:57:37 Citovat
Host
Nemáš pravdu Martas - VDO CDR500 je vyráběn v ČR firmou Siemens, to co se montuje v Němcích je Delco Car500.
klubo
Tuesday 10 January 2006 - 11:38:50 Citovat
Host
riwal napsal ...
Nemáš pravdu Martas - VDO CDR500 je vyráběn v ČR firmou Siemens, to co se montuje v Němcích je Delco Car500.


todle rádio už se snad nemontuje do ničeho ale jsou na světě 3 provedení:

SiemensVDO CDR500 (má většina čechů bo se toho ve fabrice u prahy rozkradlo 10 vagónů
VDO CDR500
Delco electronic CDR500
Martas
Tuesday 10 January 2006 - 11:41:49 Citovat
Host
No ale precti si co jsem napsal ze bud Siemens CDR500 nebo VDO CDR 500, vypada to stejne, oboje dela relativne Siemens ale vevnitr (a i castecne z venku) je to uplne jiny takze i schema bude na obe (resp s Delcem vsechny tri) uplne jiny.
klubo
Thursday 12 January 2006 - 21:27:21 Citovat
Host
Martas napsal ...
No ale precti si co jsem napsal ze bud Siemens CDR500 nebo VDO CDR 500, vypada to stejne, oboje dela relativne Siemens ale vevnitr (a i castecne z venku) je to uplne jiny takze i schema bude na obe (resp s Delcem vsechny tri) uplne jiny.


samotnej Siemens CDR500 neexistuje, je to Siemens VDO CDR500 šmarjapano
kosta
Thursday 12 January 2006 - 21:33:03 Citovat
Host
klubo.maš pravdu ja ho mam a super za super cenu 1000kc

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2119 sec,0.1662 z toho dotazů.