• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Volant ve VeBe
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
veki4ever
Thursday 18 November 2004 - 22:29:39
Host
Ahojky, tak sem tu zase s jedním kontroverzním názorem
Mno, jak jistě víte, tak VeBe - i Sport , stejně jako Astra a zřejmě i jiné modely, má klakson na volantu udělaný na "čudlíky". Mno a to se mi stralo osudným. Jednoho dne takhle vyjíľdím z podzemních garáľí a rozhoduju se, jestli pojedu doleva nebo doprava (máme okolo domu spletitou sí» zákazů odbočení a tak kdyľ jedu pokaľdé jinam musím si rozmyslet, na kterou stranu vlastně smím podle předpisů jet - pánům policistům se to uľ několikrát nezdálo, kdyľ jsem se rozhodla ąpatně ). Bylo to uľ večer, takľe byla tma Zaráľející, ľe? Načeľ kde se vzala, tu se vzala zprava od chodníku začala vycouvávat nějaká "geniální" paní s Ibizou v kombajnu nebo co to bylo za popelnici . A jak tak stojím a rozmýąlím se kam pojedu, najednou koukám, ľe couvá přímo na mé pravé přední kolo a tak začnu zběsile hledat klakson......a ono nic. Kola byla pootočená, takľe můj palec narazil pouze na rameno, kde "čudlík" nebyl a setkal se se značným odporem pevné hmoty Na couvání nebyl čas ani místo (zavřená vrata za mnou, Ibiza přede mnou ).
Mno a abych se dostala k jádru pudla a zase mi ostatní nenadávali, ľe moc plácám mimo mísu : Tlačítko na volantu jsem na ąla aľ ve chvíli, kdy od mé beruąky byla milá paní asi tak metr. Tak zatroubím a modlím se. Ale marně. Miláí pani, neľ se rozkoukala, neľ naąla brzdový pedál a spojku atp:), uľ byla ve mě. Mno, nic váľného se nestalo, blatník jen zapadl ven a chytrým hmatem se zase vrátil zpět. Bohuľel se při hodně pozorném pohledu na dvou místech zvlnil, jako kdyby tam »ukl kamínek. No, ale u relativně čerstvě vymlácenejch blatníků to dost zamrzí.
Ale teď uľ konečně k věci: Proboha co s tím?????????????? Ty tlačítka se mi zdají dost nebezpečná. Od té doby se snaľím při jízdě drľet palec pořád u klaksonu, kdyby náhodou zase hrozila kolize. U Mazdičky/Fiesty, co jsem měla před tím se do volantu prostě bouhlo a on troubil.
Proto otázka závěrem. Neznáte nějakýho Opla, kterej má klakson jinak neľ na tlačítka? Případně ąel by tam namontovat jvolant z jiného auta? Sportovní se mi kupovat nechce, mám airbag a umírat jako"chlap" bez něj se mi neche a s airbagem je drahej.
Proto prosím o radu a tímto se omlouvám za dlouhý příspěvek
klubo
Friday 19 November 2004 - 10:22:34
Host
No třeba kadett má troubení uprostřed
Lib
Friday 19 November 2004 - 10:43:45
Host
Astra G, Vectra A
Mimochodem sem s tim mel taky chvilku problem - prave pred VeBe jsem mel Astrenu Gcko (jinak klubo - taky supr kus viz Odkaz ) a jeste pred tim sem jezdil s otcovym Ackem. Ale zvyknul jsem si a ted mi to uz divny nepripada. Vono je to mozna i celkem logicky - ve volantu mas airbag, takze mlacenim do nej ti muze ten pytel tak vystrelit xicht [samozrejme vtipkuju, strileni bagu se ridim uplne necim jinym]
[ Edited Fri Nov 19 2004, 10:45AM ]
Duffy
Friday 19 November 2004 - 10:47:35
Host
Já se s tim taky zatim srovnávam, ale to je otázka času
Koukam Veki, ľe to auto vcelku ąperkujeą. Heleď co takhle zasponzorovat kamarády
Kdyby někdo měl týpek na Alu za sluąnej peníz, tak sem s nim. Na plecháčích je moje VeBe jak krásná ľenská v divnejch hadrech
Lib
Friday 19 November 2004 - 10:58:41
Host
Duffy: u me na strankach si v navstevni knize udelal nakej typek reklamu - ze prodava ... tak se koukni (stci kliknout na podpis v prispevku)
[ Edited Fri Nov 19 2004, 11:02AM ]
Duffy
Friday 19 November 2004 - 11:04:03
Host
Díkec. Moľná su blbé, ale kde to mam Libe hledat? Nemyslíą www.nobrain-raider blablabla. To uľ jsem shlídnul.
Vono je to ale takový stejně vo hubu hledat přes net, páč můľou bej vařený, smaľený a pečený a křivý a levý atd
No, co mi zbejvá,
thanx
Duffy
Friday 19 November 2004 - 11:12:08
Host
Jo uľ vim Libe... Je to co jsem myslel...
Ale tvé práci čest - to chce fakt zápal a tak to má být
Super fotky!
Adios
Lib
Friday 19 November 2004 - 11:23:51
Host
dik a je to vono no, tak nic ... na kolech ale nesetri, nema to smysl, je to to (spolus gumama) co te drzi na silnici
Duffy
Friday 19 November 2004 - 11:31:50
Host
Ano tati
Né, jasnačka. Teď akorát vymyslet, kde koupit silonovou punčochu, maketu a můľu jít zaľádat o express půjčku třeba do GE (i kdyľ s těma mam blbý zkuąenosti)
Tak já budu hledat a suchen a looking for neľ něco najdu (alespoň 13-ky - to by byla ąpica na VeBe)
Lib
Friday 19 November 2004 - 12:19:06
Host
ja mam s lidma od GE jen dobry zusenosti, zejo riwaaaaaaaaalku
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1487 sec,0.1169 z toho dotazů.