• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stredak VeBe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
LaFox
Sunday 15 August 2004 - 17:36:09
Host
Cusky chlapi...
Potrebuju dat novej stredak na VeBe 1.8 16V
Doporucte znacku, panove....
Zatim sem koukal na Auto Kelly, maj tam nejaky "STARLINE" za 3481 vc.dane... Dik
riwal
Monday 16 August 2004 - 07:11:10
Host
Starline rozhodně ne, radąi Bosal, ale je draľąí.
Radek
Tuesday 17 August 2004 - 07:07:37
Host
Zkusil bych se mrknout na výfuky Imasaf na Odkaz
Údajně jsou kvalitní (cituji prodejce "Výfuky jsou dvoupláą»ové pozinkované. Italské výfuky Imasaf jsou vysoce kvalitní, firma je drľitelem certifikátu jakosti ISO 9002 a dodavatelem výfuků pro stáj Formule 1 Benneton.") a za dost dobrou cenu. Ale já jsem se zajímal o koncový.
riwal
Tuesday 17 August 2004 - 08:59:26
Host
Takľe ceny: Opel - 5555,-
Bosal - 4185,-
Klucka - 3179,-
StarL - je srágora

Teď jde jenom o to co je to za kvalitu, píąeą, ľe dobrá, takľe by se vyplatilo do toho jít. Zaplatíą bezhotovostně a hrnec ti přivezou domů - prima. Asi to zkusím, kdyľ to tak vychvalujeą - zdá se mi to solidní.
riwal
Tuesday 17 August 2004 - 10:30:25
Host
Tak jsem ten střeďák objednal u Klučky, hned jsem ho zaplatil, tak jsem zvědav, kdy dorazí a co to bude za verk.
Anonymous
Tuesday 17 August 2004 - 16:41:03
Host
No vzhledem k tomu ľe naąe firma je taky drľitelem certifikátu ISO 9000/9001 tak vim jak to chodí. A tudíľ na mě tohle prohláąení v reklamě působí spíą negativně. Jinak já bych volil BOSAL.

Bad.Man
riwal
Tuesday 24 August 2004 - 07:03:23
Host
Tak mi včera poątou (byl tam uľ v pátek) přiąel ten střeďák od Klučky a vypadá docela sluąně a bytelně, ľádná hrachovina, jak jsem od druhovýrob zvyklej. Je to přesná kopie originálu. No stál těch 3179,- coľ není moc a poątovný jsem neplatil, takľe za pokus to snad stojí. Uvidíme, zejtra tam pude a pak dám vědět.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1517 sec,0.1157 z toho dotazů.