• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kryt Airb. u volantu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mirek
Tuesday 22 November 2005 - 11:27:53 Citovat
Host
Ahoj, neporadil by jste mi někdo, zda když odpojím baterii, mohu bezpečně sundat ten kryt volantu u VB? Potřebuju se dostat k ovládání rádia.. Dík M
riwal
Tuesday 22 November 2005 - 12:00:26 Citovat
Host
Jo
Lib
Tuesday 22 November 2005 - 12:50:35 Citovat
Host
jinak nevim jak u omegy, ale u Vectry B to neni ani tak uplne kryt jako spis cely modul airbagu (tj na sve rozmery docela tezkej kus s patronou a vlastnim pytlem)
mirek
Tuesday 22 November 2005 - 13:22:02 Citovat
Host
to si děláš srandu ne? já myslel, že je to jen plastová krytka držící na nějakých šteftech a pod ní je airbag atd uloženej ještě v něčem jinym.. sakryš nerad bych aby me to pak někde profackovalo.. mimochodem mám podezření, že tam airbag možná už nemám, protože tu krytku promáčknu uprostřed o 2 cm do vnitř.. což nějakej papaláš z AAA v TV označil za zamaskovanou bouračku bez Airbagu.. nevim no..
Lib
Tuesday 22 November 2005 - 13:29:54 Citovat
Host
No jak rikam, takhle je tu u Vectry B - sundas modul s bagem (jednolitej, vedou k nemu dratky od volantu) a z volantu ti zbyde jen takova miska Ale nemusis mit strach, pokud odpojis baterku, tak ti airbag nevystreli ani za prase, to bys do nej asi musel mlatit kladivem a ani to ne, pac je odpalovanej elektronicky.
Jakub
Tuesday 22 November 2005 - 20:45:57 Citovat
Host
Klidně ten airbag můžeš vymontovat a odpojit, dělal jsem to u sebe v Omeze, kdyz jsem potřeboval vymontovat spínačku. A promáčknout mi jde taky, to je v pořádku, ten pytel tam asi neni moc nacpanej.
mirek
Wednesday 23 November 2005 - 08:10:44 Citovat
Host
jakube proc sis vyndal tu spinacku?
klubo
Wednesday 23 November 2005 - 08:39:35 Citovat
Host
2lib: to by ses divil jak se mi po pádu na zem odstřelil hlavovej airbag a pochybuju že ho v tý chvíli někdo odpaloval elektronicky
Lib
Wednesday 23 November 2005 - 11:38:55 Citovat
Host
klubo napsal ...
2lib: to by ses divil jak se mi po pádu na zem odstřelil hlavovej airbag a pochybuju že ho v tý chvíli někdo odpaloval elektronicky

Sikula, to ti asi spadlo na zem cely auto ne?
mirek
Wednesday 23 November 2005 - 15:01:31 Citovat
Host
klubo: cau hele mam jeden dotaz, kolik podle tebe stoji dodelani palubniho PC, kdyz ma nekdo jen ten dvouradkovy (cas,teplota - rds,datmu) a chtel by mit napriklad spotrebu atd.. v jine diskuzy se o tom dost spekulovalo a dostavalo se to cenove k astronomickym castkam.. dik M
ptam se te protoze koukam, na ten odkaz u tveho nicku

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1592 sec,0.1296 z toho dotazů.