• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prevodovka Astra F
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Luke
Saturday 13 November 2004 - 13:55:02
Host
zdravim, mam problem s prevodovkou F16 v astre s C20NE, kdyz jedu s jakymkoliv zarazenym rychlostnim stupnem a dam nohu z plynu a zacnu "brzdit" motorem zacne prevodovka bzucet jak kdybych jel na zpatecku, kdyz jen malinko pridam, zvuk zmizi a je po problemu. olej je tam novej VAT 2litry, serizene razeni taky je..... mel jsem ji v servisu a tam mi menili loziska a gufera poloos a jeste nejakej sroubek v prevodovce, ze tam byl prej spatnej zavit, predtim byla prevodovka OK, co tam mohli posr...?? kdyz mi ji predavali, tak blili ze je v poradku a ze by se nebali ji namontovat do auta. a jeste neco: razeni jde vic ztuha nez predtim, ale rychlosti jdou radit lechce a lechce se podrazuje, jen ta zpatecka blbne, jde prez zuby i kdyz stojim a dvakrat zmacnku spojku a vcera prstal ukazovat rychlomer... kazda rada draha, rozhodne se mi ji nechce znovu vyndavat diky
NIO
Saturday 13 November 2004 - 18:17:50
Host
no oleje tam teda dali o decku vic. A to ze ti to spatne radi muze mit za nasledek spatne serizena spojka. A to ze prestal jit tacho tak je nejspis vada v nahonu, bud je blbe nsazen, nebo se ukroutil po spatnem nasazeni, nebo ho nedotahli. To huceni bych prisoudil nespravnymvulim na diferencialu - loziska. Nebo spatne nasazene poloosy. Pokut tohle bude ok, tak jestli ji meli komplet rozdelanou jako ze pri vymene lozisek poloos neni treba bude zavada nekde jinde.
Luk
Thursday 18 November 2004 - 17:44:50
Host
dik za odpoved, jak si napsal tak to tacho se ukroutilo... protoze to nasadili pres zavit a dotahli jen na dve otocky, to se az divim, ze to vydrzelo i tech 30kilaku, spojku jsem kontroloval a serizena je, rozdil je 128mm, z nejakyho duvodu ji meli rozebranou celou, prej tam objevili ten sroub, kterej byl pres zavit, tak ho objednali a po 14 dnech to bylo hotovy..., ale nedozvedel jsem jakej a k cemu je, prej jim to nekdo delal a nevi a tvari se tak ze bych je musel zabit
NIO
Thursday 18 November 2004 - 19:14:34
Host
To Luke: hihi pristup nekterych servisu je mi znam.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1315 sec,0.1048 z toho dotazů.