• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra G
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Brčko
Friday 12 November 2004 - 10:20:49
Host
Čusík klucí,koukám ľe poslední dobou se tu moc nepíąe.Moľná je to dobrý,ľe se nám to nesere.Ikdyľ jak jste na tom za dobu co máte toto úľasný autíko s opravama?Já za rok co mám Astru G 1.6 16V r.v.98,najeto 105000km, jsem musel řeąit hned několik problémů.Nepočítám takový ti spotřební věci jako např. čep,kostnice,kladky,řemeny atd.Ale co bylo horąí byl alternátor(diodový můstek a regulátor napětí),stabilizační tyč(utrhlý oko pro kosnici),to jsem ąel do kolen a ted· v týdnu ten motůrek stěračů co mi shořel.Jak altík tak ten motůrek jsou od BOSCHe.A tak mě ten BOSCH začíná pěkně s..t.To dělá takový srágory,ľe to nic nevydrľí.Prej se tam dává i jiná značka,jo?Je lepąí?.
No a pak uľ snad jen občasný poąkubávání studeného motoru a to tak těch prvních 300m.V příątí době mě čekají kotouče+desky a moľná výfuk.Tak doufám,ľe se neozve nic jiného.Jinak bych to neunesl a poslal bych jí pryč(předtím jsem měl japonce mit.colt-bez poruch!!).Ale zbavovat se tý astřičky se mi moc nechce,protoľe z druhé stránky je to super kára.Má fakt dobrý jízdní vlastnosti a je fakt líbivá(takovej kočkolap).Spotřeba 7,5-8,1l/100km.
A jak jste natom vy?
rutus
Friday 12 November 2004 - 12:14:41
Host
Hoj! Ja mam G Astru 2.0 DTi presne rok. Kupoval jsem ji s 70 tiskm., ja najel za ten rok 33tis. Menil jsem predni brzdove kotouce, vsechny desticky, tycku rizeni kvuli geometii. Doted se vyskytly ctyri zavady: ukousany kabely k vetraku klimy (veverka), spatny prepadovy hadicky (pry u 100tis. normal), odesla zhavici svicka (pry normal). Pak jsem s milou Astrou boural, byla v Opel servisu, mesic ji davali dokupy... no a ted to vypada na vahu vzduchu a elektromagneticky podtlakovy ventil (podle diagnostiky). Je zvlastni, ze ta vaha+ventil odesla az po tom co byla Astra v servisu, takze je mozny ze to tam nekdo vymenil.:-( Predtim jsem mel Peugeota a neda se to s tou francouzskou srackou vubec srovnat. Jsem s Oplem spokojeny!
Anonymous
Friday 12 November 2004 - 17:22:01
Host
Mám dvě Astry G. Jedna hatchback 1,4 16V r.v. 1999 najeto 111 000km a závady: při 90 000 km odeąel termostat, při 100 000 přestalo svítit podsvícení ovládání topení a ventilace a teď při 111 000km měním výfuk a čepy. To» vąe mimo pravidelný servis. Druhá Astra je kombík 1,8 16V r.v. 2001 najeto 120000 a zatím ľádný problém. Jen by tolik nemusely praskat H7 ľárovky, hlavně je nekupovat u Opla, kde mají ąílenou marľi a chovají se jako hrozný profíci, ale jednou vrátili auto s nedotáhlim ąroubem od olejové vany, podruhý zapomněli vyresetovat inspekci na tachometru atd.

Neví někdo jak opravit to podsvícení větrání, ľárovky prasklý nejsou, protoľe kdyľ do toho klepnu, tak se rozsvítí.
NIO
Friday 12 November 2004 - 21:08:47
Host
To anonym: ty zarovky praskly budpo, jen kdyz do ni klepnes tak se vlakno na chvili spoji a sviti to. Jiank to jde docela dobre vymenit.
EnRico
Friday 12 November 2004 - 22:56:40
Host
Já jsem měl 3.5 roku Astru G Caravan, 2.0 DTI. Byla nová, za ty 3.5 roky najeto 120 tisíc km. S motorem nebylo vůbec nic, ľádný čidlo, ľhavka, nic. Jen stabilně papal olej: 2-3lt/10000km.

Mimo motor následující: výměna předních kotoučů a vąech desek, 2x pravé boční čidlo airgabu a v záruce kompresor klimatizace. A navíc utíkala náplň klimy. ®árovky H7 asi troje, ale svítil jsem pořád.
Martin
Saturday 13 November 2004 - 14:47:17
Host
ahoj mam opel astra 1,7 DTI koupeno pred pul rokem (najezdeno od te doby 20000 km) najeto 100000, problem s vahou vzduchu, vymena prednich zarovek ... tod asi vse, jo jeste nejake lakovani (deda spatne couval )
Levis
Tuesday 23 November 2004 - 08:48:58
Host
Máme Astru G 1.4 16v caravan od jara, koupena s 65 tis. teď má 80 tis. hned po koupi nové rozvody (jedna kladka načatá, tak to ąlo rovnou vąechno včetně pumpy) + doplnění klima (neutíkala ale byla prakticky suchá....). Jinak jen náprava zanedbané údrľby předchozího majitele tj. nové svíčky, filtry, olej a brzdovka. Na jaře mne čeká nový poslední díl výfuku (vnějąí pláą» KO), vzhledem k tomu, jak stoupá cena oceli ho radąi koupím uľ teď .......
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1535 sec,0.1283 z toho dotazů.