• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mlžení skel ,zaseklá klapka vnitřní cirkulace astra G/F , kabinový filtr....
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
freez
Saturday 26 November 2005 - 07:21:33 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Zdar hoši vydím své oblíbené téma , tak taky něco naškrábnu Je pravda co říká Prťka , pokud se vím odmlží krásně předek , tak vše funguje a zadní okno a boční okénka v caravanech to bohužel v tomto počasí trvá déle.Můžete však ještě kouknout zda nejsou ucpané průduchy v bočních kapsách v zavazadlovém prostoru , tudy jde vzduch ven z auta a pokud tam máte všelijaký bord... tak se to vzadu dlouho drží toť asi vše kdyby vám tam něco nefungovalo tak to poznáte opravdu je v autě pak jak ve finskej lázních , už jen březovou větvičku a je to vím co říkám protože sem to měl taky

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
XXX
Thursday 08 December 2005 - 12:21:41 Citovat
Host
Muzes priblizne presne napsat kde ty pruduchy jsou, jsem si oci vykoukal a nic jsem nenasel
Tema kapsama myslis to jak se tam ma dat lekarnicka atd?
Petr-kolemjdouci
Thursday 08 December 2005 - 12:32:01 Citovat
Host
Take mam karavana a problem s mlzenim bocnich a zadniho skla jsem mel take v zime bez rozdilu zda jsem mel novy ci stary kabinovy filtr. Karavanum to trva opravdu dele a pokud clovek nasedne mokrej tak se to ani nevyfoukalo. Jiz treti zimu uspesne pouzivam spray proti zamlzeni oken. Vzdy po prvnim zimnim zamlzeni okna zevnitr umeju, vysusim, nastrikam spray, necham zaschnout a potom vylestim. A mam na zimu pokoj. Tak to delam uz treti zimu s jednim sprayem. Pokud chcete nazev tak az zitra pokud nezapomenu. Koupil jsem ho v Tesco ci Carrefour. Malej modrej.
XXX
Thursday 08 December 2005 - 13:06:09 Citovat
Host
Byl bych moc rad za ten nazev spreje, dekuju. Ja pouzivam nejakej hadr proti mlzeni, ale dlouho to nevydrzi, tak tyden max a stejne jsou ty okna jvlhky. No je fakt ze bych je mel taky umejt
Petr-kolemjdouci
Thursday 08 December 2005 - 13:08:20 Citovat
Host
Jo ty hadry jsou k nicemu. Jinak ty pruduchy najdes nejlepe tak, ze se kouknes zespodu pod naraznik na koncich boku. Jou na nich cerne krytky.
XXX
Tuesday 13 December 2005 - 14:32:47 Citovat
Host
Víte někdo teda o nějakém spreji?
Petr-kolemjdouci
Wednesday 14 December 2005 - 09:00:47 Citovat
Host
Panove vsem se omlouvam. Vzdy na Vas zapomenu. Ja ten spray pouziji fakt jednou za rok a pak ho uklidim tak se nedivte, ze zapomenu. Vzdy si vzpomenu az sedim za compem a koukam na diskuzi ze jsem se zase zapomel podivat jak se ten spray jmenuje.
Petr-kolemjdouci
Wednesday 14 December 2005 - 19:03:36 Citovat
Host
Takze : modry spray 200ml vyrobce "SC Johnson"
zluty napis "Rally" a pod nim bily napis "ANTI - FOG"
dovozce a distributor EUROWAX s.r.o. Libusska 118 142 00 Praha 4,
na ceske nalepce je napsano "Prostredek proti zamlzovani skel zevnitr"
Ted jsem se dival na domenu "EUROWAX" a stranky zatim nemaj a adresa je jina, jak jsem psal jiz drive, ten spray jsem kupoval cca 3-4 roku zpet. Jinak popis o firme jsem nasel tento:"Společnost Eurowax je výhradním dovozcem autokosmetiky SC Johnson Rally do České republiky. Součástí prezentace je ceník produktů vytvářený pomocí ASP."
Petr-kolemjdouci
Saturday 07 January 2006 - 21:43:44 Citovat
Host
Tak jen pro zajimavost. Dnes jsem ten spray videl v Carrefour ve Zline za 79,- Kc.
Mongoose
Sunday 08 January 2006 - 13:06:29 Citovat
Host
Věčný problé..... Asi si vymlátím všechny okna a bude pokoj... Když je v autě víc jak dva lidi, tak je zaděláno...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2305 sec,0.1995 z toho dotazů.