• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Teplota - Omega 2,5TD
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Martin
Tuesday 25 October 2005 - 09:19:39
Host
Ahoj všichni. Mám dotaz na provozní teplotu u omegy B 2,5TD. Je po výměně klín. řemenu, vodní pumpy, termostatu. Po vyjetí se teplota vyšplhá velice rychle (cca 2km) nad 90stupnu, kde pak kolisa, jen vyjimecne se dostane nad 95 stupnu. Je to normalni? Dekuji za odpovedi
mates
Tuesday 25 October 2005 - 09:23:06
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
A kolik bys tam chtěl mít...150 stupnu?

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Vodník
Tuesday 25 October 2005 - 15:26:02
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Je to asi normální, mě to dělá taky. Naběhne tak po třech minutách, pak má 90° plus mínus dva, podle toho, jak šlapu na plyn (víc paliva, víc stupňů). Ze zkušenosti s jinými auty mi to připadá neuvěřitelně stáloteplotní provoz. Ale jestli tě to, Martine, zlobí a rozptyluje od řízení, kup si trabanta, ten nemá teploměr
Jirka OB 2,5TD
Tuesday 25 October 2005 - 19:02:44
Host
Je to normální.Vždyť tam je 6 hrnků a ty topěj rychlejc než 4.
Vranoch
Tuesday 25 October 2005 - 20:57:06
Host
Ahoj, ja mam teda teplotu znacne kolisajici. Jak to tak pozoruju, tak to asi neni normalni. Jakou teplotu vubec ukazuje ten budik, teplotu vody v mototy nebo v chladici (je tam totiz nekolik cidel)? A kde je vlastne schovanej termostat? Nechce se mi kvuli hledani rozdelat pulka motoru. dik Vranoch
Martin 2,5td
Tuesday 25 October 2005 - 21:16:26
Host
do teď jsem tu byl sám Martin-proto jsem se tak pojmenoval, vidím, že někdo se teĎ pojmenoval stejně, byť jsem v posledních vláknech, ale ten někdo si toho asi nevšim, takže se ujímám iniciativy, a přejmenovovávám se na Martin 2,5td ,zdar do teď Martin
Buco
Monday 31 October 2005 - 14:57:40
Host
no mne sa tiez zohreje tak na 90 a standard je 92,5 +/- 2,5
ale ked ho nahanam na max. rychlost, tak sa po chvili zohreje aj nad 100 ;(
Václav GT
Monday 31 October 2005 - 15:33:21
Host
Vranoch napsal ...
Ahoj, ja mam teda teplotu znacne kolisajici.... Jakou teplotu vubec ukazuje ten budik, teplotu vody v mototy nebo v chladici (je tam totiz nekolik cidel)?

Kolísající teplota je normální, otázka je - co je to značně? Tvůj motor (2,5 TD ?) detailně neznám, ale obecně Oply mívají 3 až 4 čidla. Snímač teploty pro řídící jednotku motoru, snímač pro palubní teploměr a 1 až 2 spínače ventilátoru chladiče. Ty posledně jmenované jsou umístěny na chladiči, ty předchozí na motoru (na hlavě či na tělese termostatu). Prohlédnout si je můžeš např. v katalogu Odkaz
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2776 sec,0.2386 z toho dotazů.