• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Řazení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka
Thursday 20 October 2005 - 20:12:52 Citovat
Host
Zdar lidi
Při řazení 2.rychlostního stupně mi jde řazení ztuha na řadící páku musím hodně tlačit abych tam dostal kvalt,jinak ostatní kvalty jsou v pohodě.Nevíte někdo co s tím.Astra G 1.6 16V rok 98.
happy
Thursday 20 October 2005 - 20:53:02 Citovat
Host
mně to dělalo taky. Oddělal jsem kryt kulisy, směrem nahoru a vystříkal jsem to vytěsňovadlem a OK. Je to zatuhlé, vazelína v mechanismu se asi dostala mimo. Nebo to může být pohlá kulisa nebo pohlé řazení - tyčka, dá se to seštelovat - pod autem. Ale pokud ti jdou ostatní, tak to zkus prostříkat. Jak říkám, mně to pomohlo. Tu tyčku, co mizí v údrobách směrem k motoru jsem stříknul silikonovým olejem, ale kulisu a páku jako takovou ne, to bych z toho měl kvedlačku, ale tu kovovou tyč směrem k motoru ano.
Jirka
Thursday 20 October 2005 - 21:01:23 Citovat
Host
Happy:tak moc díky já to zkusim a uvidí se.
majo
Friday 25 November 2005 - 20:44:46 Citovat
Host
Happy prosím tě ten kryt kulisy je co? Musím pod auto nebo to myslíš zevnitř? Jak to sundám? Dík za odpověď.
martini
Sunday 08 August 2010 - 16:10:22 Citovat
Host
Tak ja zkusil dnes experiment mam vuli na tom kloubu řadici paky /te kouli dole /jak sni kyvu tak tam mam vuli jak....někdo tu psal že zkoušeli podložit ten kloub gumovyma proužkama,ja zebral silikon prumyslovy tu paku daval do všech stran a do te mezery jsem vždy nastřikal ten silikon pak vratil paku do neutralu a mokrym prstem ten vrch zahladil počkam až to stuhne buď večer nebo zitra vyzkoušim jak se to bude chovat ale vule byuž tam takova byt neměla ten silikon by to mněl vytěsnit nezkoušeli už jste to někdo abych neobjevil ameriku.............
Martas
Sunday 08 August 2010 - 16:33:00 Citovat
Host
No silikonem to urcite nevyresis, jednak na ten plast rozhodne nechyti a predevsim je mechanicky velmi malo pevnej.

Jestli ma Astra stejnou konstrukci jako Vectra (ta koule je tvorena rekneme sirokyma zebrama) tak asi jedinej pouzitelnej postup (vsechny mozny vypodkladani treba i teflonem nepomahalo) tu nekdo popisoval ze ji demontoval, dal do horky vody, do kazdy ty mezery natlouk proti sobe dva klinky aby se roztahla a pak schladil ve studeny vode ... a to porad dokola az udelal vsechny ty zebra a koule se roztahla. Ale uz myslim nepsal jak dlouho mu to vydrzelo.
martini
Monday 09 August 2010 - 18:32:48 Citovat
Host
Dneska vyzkoušeno a je to dobry ta vule tam neni, ja myslim že by to mohlo vydržet

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1439 sec,0.1156 z toho dotazů.